Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság a nőknek nagyon könnyű, a férfiaknak pedig nagyon nehéz lett a társkeresés?

Figyelt kérdés

A mai világban még egy átlagos/csúnyácska nőnek is igen egyszerű dolga van ha társkeresésről van szó. Nincs más dolga mint felregisztrál valahova és válogat a jobbnál jobb pasik közül. Míg egy férfinak vért kell izzadnia, még akkor is ha valamilyen szinten jóképű és anyagilag, személyiségileg is rendben van.

Miért van egy így? Hogyan alakult ez ki?


2023. nov. 15. 09:06
1 2 3
 21/29 Laylah ***** válasza:
84%

"Helyesbítek, nem próbálkoztál be EGYÁLTALÁN, mert a nagy egyenlőség ellenére a próbálkozások általi kudarcélmény nagyvonalúan a férfiakra van hagyva(tisztelet a kivételnek)."

Nem egyenlőség van, és senkinek soha nem is volt célja az egyenlőség. Egyenjogúság van, és az teljesen mást jelent. Nem egyformának kell lenni a nőknek a férfiakkal, hanem van (és legyen) joguk hozzá, hogy dönthessenek a saját életükről ugyanúgy, ahogy a férfiak. Hogy elmehessen egy nő is mondjuk mérnöknek vagy autószerelőnek, hogy eldönthesse, kivel akar lenni, ha akar egyáltalán, akar-e gyereket és mennyit, szavazhasson, stb. Férfiaknak ezek évszázakodon keresztül alapvető dolgok voltak, nyilván fáj, hogy nem lehet többé uralkodni a nők felett, ez van.

2023. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
7%

#21

Nagyon szép ferdítés, nagyon szépen kifejtetted a gondolataidat az egyenlőségről, mikor nyilvánvalóan nem ez volt a lényege a mondandómnak, hanem ez:

"a próbálkozások általi kudarcélmény nagyvonalúan a férfiakra van hagyva. És ahogy a #4 válasz is szépen leírja, ez megintcsak nagyvonalúan el is van felejtve, említésre sem méltó különbség."

Alapvetően abból hogy nem reagáltál rá, arra következtetnék, hogy erre nincs ellenérved és egyetértesz vele, de valahogy a monológodból, különösen az utolsó mondatodból az érződött, hogy ezt te "megintcsak nagyvonalúan" inkább ki akartad hagyni, mert volt egy szó, amibe jogosan, viszont a jelenlegi érvelés szempontjából irreleváns módon, bele tudtál kötni, és előadni mintha ez egy cáfolat lenne az én valós, általad "kifelejtett" érvemre.

De szép próbálkozás

2023. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Laylah ***** válasza:
72%

Eszem ágában sem volt reflektálni a mondandód többi részére, ha ez megnyugtat, ergo ferdíteni sem ferdítettem és "nagyvonalúan kihagyni" sem hagytam ki semmit.

De ha ennyire érdekel, az egyenjogúság azt jelenti, hogy a nő is kezdeményezHET, ha akar. Sőt, aki érdekli, annál nonverbálisan kezdeményez is általában, de a tényleges tettleges lépést a férfira hagyja. Ha nem kapsz ilyen nonverbális zöld lámpát, akkor elutasításba, kudarcélménybe fogsz ütközni, ilyen egyszerű. Ugyanakkor nőket is el szoktak utasítani, nem tudom, honnan veszed, hogy nem.

2023. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#23

(Ugyanakkor nőket is el szoktak utasítani, nem tudom, honnan veszed, hogy nem.)

A (tisztelet a kivételnek) pontosan erre utalt:D

Megintcsak a ferdítés.

Na mindegy akkor úgy veszem hogy továbbra sem lett megcáfolva, hogy

"a próbálkozások általi kudarcélmény nagyvonalúan a férfiakra van hagyva. És ahogy a #4 válasz is szépen leírja, ez megintcsak nagyvonalúan el is van felejtve, említésre sem méltó különbség."

2023. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
95%
Te kevered a parkapcsolatot a könnyű szexszerzesi lehetoseggel. Nem minden pasi akar komoly parkapcsolatot, de dugni igen, csak van, aki bevallja, hogy csak annyit akar valojaban es van a masik veglet, aki azt mondja, hogy párkapcsolatot keres, holott nem, csak dugni akar.
2023. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#23

De amúgy persze, lehet egy válasz csak egy részére is reagálni, csak mivel a #20ban épp azt írtam, hogy várom az ellenérvet, és te pont ezután az én válaszomra reagáltál, így azt gondoltam hogy ez az érvelés lenne

2023. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Laylah ***** válasza:
Pedig még be is idéztem, hogy mire reagálok... A többit pedig szíved joga úgy gondolni, ahogy akarod, én nem vagyok ebben kompetens, mivel nem vagyok sem férfi, sem nem társkeresőztem soha.
2023. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#16 #17

Hülyeség, mi?

Tessék itt egy példa hogy mekkora hülyeség

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Nem mondom hogy 10% van a nőkkel, mert az persze egyértelmű f@szság, de az biztos hogy ez egy létező jelenség, és gyakoribb hogy egy férfi van több nővel, mint hogy egy nő van több férfivel

2023. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
7%
A nők kiismerték a pasikat, és így tudják, hogy a mani a lényeg, arra kell fókuszálniuk.
2023. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!