Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki belekerül egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki belekerül egy párkapcsolatba férfiként, az elveszíti a szabadságát és állandóan alkalmazkodnia kell a nőhöz?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen egy párkapcsolat. Sosem volt nekem.

Nem nyomasztó a kezdeti fellángolás után a sok felesleges dráma? Tényleg ezt át kell élni vagy jobb egyedül függetlenen?



2023. nov. 13. 09:14
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
A nők kezdeményezik a válást nagyrészt és ők járnak emiatt jobban anyagilag!
2023. nov. 13. 09:43
 12/40 anonim ***** válasza:
88%

#9 Én már 5 éve (és 24 vagyok) kapcsolatban élek, tervezzük a babát is, tehát nem tervezzük eldobni a másikat :D


Az ismerősi körömben is csak jó példákat látok. Stabil kapcsolatok, és igen, ha történetesen nem egymásnak szánta őket a sors, akkor békésen különválnak még a randi-fázisban. Az sem papírzsepizés, hanem teljesen korrekt dolog.


Kérdésedre a válasz, mindkét félnek (nem csak a pasinak) alkalmazkodnia kell valamennyire a másikhoz. Jobb esetben ez nem okoz semmiféle nehézséget, mert megbeszélik, hogy kinek mi a véleménye.

A szabadságunkat se veszítjük el - én viszonylag gyakran eljárok a barátnőmmel ezt-azt csinálni, és ő is éli az életét a haverjaival.

2023. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
90%
Kíváncsi lennék a kérdező milyen viszonyban van az anyukájával ha szentül elhiszi hogy a párkapcsolat csak es kizárólag a csunya gonosz nők általi szabadság fosztas a férfiak rovására
2023. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
89%

Ja és biztosan nincsen semmi oka annak, hogy a nők kezdeményezik nagy részt a válást, ugye? Semmi köze ehhez a férfiaknak, nemde? Kicsit gondolkodni kellene és továbblátni az orrodon, nem olyan megerőltető.

Nagyon meglepő, hogy beadja a válópert az a nő, akit pl megcsaltak. Vagy aki kevesli a szexet és a férjével nem tudja sem megbeszélni, sem orvosolni a problémát. Vagy akit lelkileg/testileg bántalmaz a férje. Hogy csak néhány példát soroljak fel. Nagyon sok női válás kezdeményezésének okát a kedves férfiak szolgáltatják, szóval kihozni egyedül és kizárólag a nőket hibásnak, nettó baromság, azontúl h erősen nőgyűlölő hatást is kelt.

2023. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
91%
A házasság alatti vagyonuk közös, váláskor fele-fele, tehát egyik sem jár rosszabbul, mint a másik.
2023. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
75%

#9,

Tegyük fel, hogy így van. Viszont a címben ezt még a lányok nyakába varrtad egy az egyben.

Eredeti kérdésre:

Igen, sok olyan kapcsolat van, ahol ez egyik fél a bedarált csicska, sok ilyet ismerek én is.

Sok olyan is van, ahol mindkét fél tudja, hogy nem a másik az igazi. Mégis bele kell ebbe menni, hogy megtanuld, milyen egy párkapcsolat. (Meg ugye kell egy pnci a házhoz :D).

És ha jön az igazi(bb), váltasz.

2023. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%

Mi az a szabadság? Ha az hogy minden héten masik nőt döngess, arról valóban jobb ha lemondasz.


De az hogy néha találkozz a barátaiddal, vagy csináld a hobbid, azt egy normalis kapcsolatban nem fogja a masik tiltani. Ok ha nem közös a hobbi, akkor valóban kevesebb időd lesz rá, de csak kevesebb, nem pedig nulla.


Amúgy ferfinak is, nőnek is jó nagy lúzernek kell lenni ahhoz, hogy a másikért teljesen feladja magát, aki pedig ezt elvárja, az egy utolsó szemét!


A nő anyagilag jobban járt meg hagyjuk. Engem exferjem több mint 20 milliós adóssággba tett, amibe persze nem hajlandó beszállni, éli világát, én meg maradtam a gyerekkel.

2023. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
Szabadságááát?, fenéket, az életét veszíti el!
2023. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
82%

19


Kb. álmodban.

2023. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

15-ös! És mi van akkor, ha a férfi többet keres, mint a nő? Általában ez a jellemző.

Ha fele-fele van, egyértelmű, hogy a nő jár jobban.

"Nőgyűlölő".Ó, a libsik kedvenc "érve". :D Bár tisztában vagyok vele, hogy ez a fórum tele van libbanttakkal.

További "érveik" ezek szoktak lenni. Leírom, hogy nektek ne kelljen:"incel vagy, hímsoviniszta vagy!"

Innentől komolytalan az egész számomra. Attól, hogy ha valaki kritizálja a nőket, nem jelenti, hogy gyűlöli is őket.

2023. nov. 13. 10:00
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!