Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki belekerül egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki belekerül egy párkapcsolatba férfiként, az elveszíti a szabadságát és állandóan alkalmazkodnia kell a nőhöz?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen egy párkapcsolat. Sosem volt nekem.

Nem nyomasztó a kezdeti fellángolás után a sok felesleges dráma? Tényleg ezt át kell élni vagy jobb egyedül függetlenen?



2023. nov. 13. 09:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom...
2023. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Látszik, hogy soha nem volt még párkapcsolatod, rémesen nagy butaságokat állítasz.
2023. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Pont azért nem tudod elképzelni, hogyan működik ez, mert még nem voltál benne. Ha boldog párkapcsolatban élsz, akkor eszedbe nem jut szabadságra vágyni. Persze, ez attól is függ, hogy mit értesz szabadság alatt. Egy kapcsolat nem börtön, bizonyos fokig mindkét embernek megmarad az egyéni szabadsága, de ugyanakkor mindketten alkalmazkodnak egymáshoz. Normál esetben nem úgy működik, hogy az egyik ember mindent felad a másikért és aki ezt várja el, nem is szeret igazán.
2023. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%

Rossz esetben igen.


Nekem az előző kapcsolatom ilyen volt. Eleinte jól indult, aztán jött a feketeleves. Kb. mindenben azt akarta h idomuljak, zenei ízlés, ételek etc., hamar kuka lett. :D

2023. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Rémesen nagy butaságot állítom, mikor azt látom, hogy rengeteg a válás? :D

Nem hinném. Szerintem a rózsaszín köd hamar elmúlik.

2023. nov. 13. 09:26
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

(irónia)

Igen, a Nő csúnya és gonosz, és ha nem lenne náluk a féltve őrzött, drága Kincs (pnci) akkor nem is kellenének senkinek.


Igazából minden férfi szenved, nem létezik "szerelem", az összes romantikus könyv/film/játék/stb. csak propaganda.

2023. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%

Jajj kezdődik xddd jó legyen igazad. Fogalmad sincs a temarol de legyen igazad

Csak azt nem értem minek a kérdés akkor? Mondogasd a tükörbe😄

2023. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

#5 Rengeteg manapság a válás, mert régen nem lehetett. "Amit Isten egybekötött, ember szét ne válassza" duma nem csak egy random mottó volt.


Ha a pap szét is választotta a párt, a falu népe bizony a szájára vette, nagy szégyen volt.

2023. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Szerintem jogos a kérdésem. A mai emberre ma már egyáltalán nem jellemző a monogámia. Úgy eldobják egymást, mint más a papírzsebkendőt.
2023. nov. 13. 09:32
 10/40 anonim ***** válasza:
93%

Jaja és a válás csak és kizárólag a nők hibája ugye, szegény férfiak már megint szerencsétlen áldozatok, brühühü.

Ha soha nem volt még kapcsolatod, akkor miért osztod róla az eszedet?

Normális párkapcsolatban egyik félnek sem kell állandóan és egyoldalúan alkalmazkodnia a másikhoz és semmiféle “elveszti a szabadságát” dologról szó nincs. Amit természetesen tudnál, ha lett volna valaha is épkézláb, normális párkapcsolatod.

2023. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!