Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarják bűnnek beállítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják bűnnek beállítani itt a feministák azt, hogy a férfiak vizuális típusok?

Figyelt kérdés
Ugye ha egy pasi leírja, hogy szép vonzó nőt akarna akkor mindig szét van szedve meg elküldve melegebb éghajlatra, h igenis tessék lejebb adni az igényeket a túlsúlyos nőkig.
2023. nov. 8. 14:21
 61/104 anonim ***** válasza:
19%

61.


Az első bekezdéssel semmi gond, teljesen jó.


A második bekezdésed első mondata viszont csak egy öncélú hencegés, tipikus "nobody cares".

2023. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
65%
62, csak irigy vagy. Engem érdekel.
2023. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
71%
Semmi hencegés nincs benne, arról nem tehetek, hogy neked valamilyen érthetetlen okból kifolyólag csípi a szemed. Példaként írtam le annak, aki szerint a női nedvesség és orgazmus elérésére ott a síkosító. Hát nem, vonzó férfi kell hozzá, az én férjem pedig pont ilyen férfi számomra, semmi szükség síkosítóra.
2023. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
68%

Te miről beszélsz??! Inkább te vagy ultraérzékény, sértődékeny és hisztis.

A világon semmi közönséges és ordenáré nincs abban, hogy leírom a férjemtől izgalomba jövök. Mi van ennyire savanyú a szőlő, hogy még olvasni is fáj, ha más férfiaknak van nőjük, akik még fel is izgulnak rá?

De szánalmas már.

2023. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
76%

Mi a fsznak olvasod akkor és főleg minek írod hozzá a sokadik kommentet, ha annyira nem érdekel? Szerinted a te hisztid érdekel valakit? Vagy az inceleké? Na ugye.

Nem egy töltött paprika receptje alá írtam le, hogy felizgulok a férjemre, hanem egy olyan témához, amihez szorosan kapcsolódik! Azon belül is egy olyan kommentre, amihez még szorosabban passzol. Ő leírta h a női nedvességhez használjunk síkosítót, én meg leírtam, hogy nem kell, ha egyszer ott a férjem, akitől mindenféle külső segítség nélkül beindulok, mert megvan a szükséges fizikai vonzalom.

Le se szarom, hogy neked ez annyira sérti a lelki világodat, hogy messzemenő, szánalmas, provokatív és személyeskedő következtetést vonsz le belőle. Saját magadról állítod ki a szegénységi bizonyítványt.

Irigykedni pedig csúnya dolog és rólad bizony ordít, hogy irigykedsz.

2023. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
0%

66.


Aszexuálisként: nincs mire irigykedni

2023. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
59%
Na akkor meg egyáltalán minek foglalkozol a témával? Nem érint téged, probléma megoldva, de nehogy már másokkal kötekedj meg szólogass be azért, mert téged aszexualitásodból kifolyólag zavar, ha más nem az és egy odaillő témához le meri írni a tapasztalatát a szexuális vonzalom fontosságát illetően!
2023. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
59%

Dehogy kell lejjebb adnod az igényeidet! 😊 Nem kötelező! Maradj nyugodtan egyedül életed végéig! Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy gyere össze tulsúlyos nővel! (Pont, hogy a férfiak hisztiznek azon, hogy ők maguk nem tarthatnak fegyvert a nekik tetsző nők fejéhez közösülés céljábol!


Üdv

A kettősmérce femcel!

2023. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 A kérdező kommentje:
Szerencsére léteznek még prostik így tényleg egy pasinak se kell leadnia amíg nem talál magának egy kellően jól kinéző nőcit.
2023. nov. 8. 22:04
 70/104 anonim ***** válasza:
56%

69

Akkor a kapott gúly/becenevemhez hűen:


Szerencsére egyedül is tudok egzisztenciát teremteni, baratokra hagyatkozni, tényleg egy nőnek sem kell leadnia amíg nem találmagának egy kellően jól kinéző férfit, megfelelő egzisztenciaval, személyiseggel.

2023. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!