Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarják bűnnek beállítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják bűnnek beállítani itt a feministák azt, hogy a férfiak vizuális típusok?

Figyelt kérdés
Ugye ha egy pasi leírja, hogy szép vonzó nőt akarna akkor mindig szét van szedve meg elküldve melegebb éghajlatra, h igenis tessék lejebb adni az igényeket a túlsúlyos nőkig.
2023. nov. 8. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
25%

Ez csak kötözködés a részükről. Ha csúnyával vagy, akkor "bárkivel beéred, lúzer", ha pedig válogatsz, akkor "ezeknek semmi sem jó".


Egyedül az nem tetszik a kérdésben, hogy a feministákat azonosítod pár kötekedő női (vagy magát annak kiadó) válaszolóval, ami nem ugyanaz a csoport!

2023. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
89%

Nem igaz a kérdésben található állítás, erős ferdítés.

Feminista vagyok, és felfogom, hogy vizuális típusok a férfiak. El is vártom, hogy a férfi, akivel együtt vagyok, legyen megőrülve a külsőmért és bókoljon is.

Akkor szólnak be egyesek, ha csúnya, igénytelen férfi akar szép nőt. Én még akkor sem, mivel akarni bármit lehet, csak nem biztos, hogy össze is jön.

Én akkor szólok, amikor valaki csúnya, igénytelen, és ennek ellenére nemcsak akarja a szép nőt, hanem követeli és még meg is sértődik, ha nem jön össze, sőt, esetleg még le is szólja a nőt, hogy milyen felszínes, igazságtalan, stb.

2023. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:

#4


Itt már csak feminista femcelek vannak.

2023. nov. 8. 14:30
 4/104 anonim ***** válasza:
87%

Őőőő kérdező, te valamit nagoyn félreértesz.

Itt nem azt sozkták hangoztatni, hogy bűn az, ha a másik vizuális alkat... hanem azt, hogy engedtessék meg mindkét félnek az, hogy legyen vizuális alkat és a szép és csinos nő hadd várja el a szép és helyes pasit maga mellé.


Mert itt általában pont az a probléma, hogy magukat igencsak elhanyagoló emberek akarnak topmodell nőt és felháborodnak, ha az nem akarja őket..

2023. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Miért törölted az én hozzászólásomat? Elfér az én kommentem is ezek között. Nem de?
2023. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
86%
Kisgyerek, nem azért vagytok szétszedve, hanem, mert nem tudjátok elfogadni, ha a szép nőnek meg nem kelletek. Hát, Istenem, ő is vizuális típus, semmi gond ezzel. Vagy talán baj?😉
2023. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
83%
Gyerünk incelek, mehet a könnyes taknyot nyeldeklő, vergődő hisztincelkedés, hajrá!🍿
2023. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:
Dehogy vizuális típusok itt a nők részéről csak és kizárólag az anyagi elvárások vannak leírva.
2023. nov. 8. 14:59
 9/104 Laylah ***** válasza:
87%

"itt a nők részéről csak és kizárólag az anyagi elvárások vannak leírva"

... férfiak által. :D

2023. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
78%

9.


A trollok érdemeit se csökkentsük, sokat írnak így azok is, mert állítólag ez vicces.

2023. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!