Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarják bűnnek beállítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják bűnnek beállítani itt a feministák azt, hogy a férfiak vizuális típusok?

Figyelt kérdés
Ugye ha egy pasi leírja, hogy szép vonzó nőt akarna akkor mindig szét van szedve meg elküldve melegebb éghajlatra, h igenis tessék lejebb adni az igényeket a túlsúlyos nőkig.
2023. nov. 8. 14:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
59%

"Bevállalom a lepontozást, de női oldalról is érkezik néha olyan, hogy XY híresség nem nagy szám, meg ilyesmik."


Csak ez teljesen máshogy jön le.


Ryan Gosling nekem baromira nem tetszik, szerintem csajos az arca. Objektíven helyesnek tartják.


Seth Rogenhez hozzámennék ma, 10 éve, 20 éve, mindig tetszett. Őt nem szokták objektíven felsorolni, hogy "nekem nem tetszik, de látom, hogy helyes".

2023. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
8%
Nocsak véget ért az irodai munka, nem érnek rá itt írogatni az iroda kukacok
2023. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
77%

A problémának az a gyökere, hogy valaki személyes sértésként éli meg, ha esetleg nem tetszik annak, aki neki tetszik.

És akár tetszik, akár nem, erről itt az oldalon jellemzően férfiak sírnak.

Pedig csak el kéne menniük pszichológushoz és rendbetenniük az önbecsülésüket.

De ehelyett könnyebb haragudni és frusztrálódni, ha valakinek nem tetszel és sikertelen vagy (általános alany).

2023. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
21%

32.


Kimaradt néhány logikai összefüggés, mert a kommented nagyon véletlenszerűnek hat.

2023. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
71%
A bűn csak az, hogy nem ismeritek el, hogy mindenki vizuális típus.
2023. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:
74%

"A problémának az a gyökere, hogy valaki személyes sértésként éli meg, ha esetleg nem tetszik annak, aki neki tetszik."


A legdurvább az, hogy nem csak az a bajuk, ha annak nem tetszenek, aki nekik igen, hanem bárkinek.


Hányszor hallottam/láttam olyat, hogy egy nő olyat mond, hogy neki tetszenek a kék szemű pasik, és jön a hisztéria, hogy "aha, értem, aki barna szemű, az ugorjon metró elé?!"

2023. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
72%
A nők csak az igazán vizuális típusok csak ezt incelék gyomra nem akarja bevenni. A farok könnyen feláll és elsül de egy punci nedvesedéséhez és a női orgazmus eléréséhez tényleg kell fizikális vonzalom.
2023. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
6%
Milyen fizikai vonzalomról beszélsz? Legyen jóképű a férfi és milliomos? Csak akkor lesz nedves a punci? ...Tovább megyek! Sok nő még így sem tud orgazmust elérni
2023. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
75%
Az én párom jóképű, de nem milliomos, ugyanannyit keres, mint én. Mégis tudok orgazmust elérni.
2023. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
44%

Ő hova sorolnátok? Átlagos nő vagy nagyon szép?

[link]

2023. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!