Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarják bűnnek beállítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják bűnnek beállítani itt a feministák azt, hogy a férfiak vizuális típusok?

Figyelt kérdés
Ugye ha egy pasi leírja, hogy szép vonzó nőt akarna akkor mindig szét van szedve meg elküldve melegebb éghajlatra, h igenis tessék lejebb adni az igényeket a túlsúlyos nőkig.
2023. nov. 8. 14:21
 51/104 anonim ***** válasza:
13%
44. Még csak véletlenül sem általánosítasz. :D
2023. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
74%

Semmi gond, incelek! Figyeljetek jól: incelek vagytok és ez a ti hibátok. Nem! Nem! Nem másé. Nem a hajdani osztálytársaitoké, tanáraitoké, szüleiteké, munkatársaitoké, nem is a nálatok jobb férfiaké, vagy a nőké általában. A TI hibátok. Egyedül a tiétek. Ti vagytok a felelősek az incelségetekért. Azért nem érdemeltek párkapcsolatot, mert benyeltétek az incelséget és a debil incel eszméket, a pill-baromságokat és hárítjátok a személyes felelősséget a kudarcaitokért. Folyton másra mutogattok, mikor a hiba bennetek van. Igen, ti tehettek róla. Miattatok van. És az a legröhejesebb, hogy tehetnétek ellene, méghozzá bármikor. De nem teszitek, mert soha, semmit sem vagytok hajlandók tenni magatokért, csak hisztiztek és rinyáltok. Ez is a ti döntésetek, a ti felelősséghárító viselkedésetek, az önsorsrontó tevékenységetek, a ti hibátok. Mert miattatok van, hogy ide süllyedtetek. Magatokat ástátok ilyen mélyre. És ezért senki más nem felelős, csak ti magatok.


Tehát, nézzetek rám incelek, vegyetek mély levegőt és érezzétek át úgy igazán mélyen: a ti hibátok. És senki másé.

2023. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
19%

53.


Egy penny-t a gondolatért?

2023. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
63%

#52! Nem hát. Naponta olvassuk itt az incel hisztit, de mutass már egy ilyet nőben🤣

Képzeld, nekem is a jó külsejű pasik tetszenek, de soha a büdös életben nem szidtam egyet se, ha nem jött velem össze. Itt se! Mivel ő ugyanúgy azzal áll szóba, akivel akar, ahogy én. Ha nincs egyezés, nincs pasim. Ennyi. Semmi bajom tőle, mert nem vagyok olyan életképtelen sz@r, mint ezek a rinyagépek.

#44

2023. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
18%

55.


És ebből következik, hogy szerda este nincs jobb programod, mint itt harcolni az incelekkel... Kicsit ellentmondásos.


Mondjuk én is itt vagyok, de nekem van igazolásom, hogy pszichotikus vagyok., hehehehehh

2023. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
53%

#56!Harcolok? Lesz@rom én az inceleket. Nem tudtam, hogy a gyikhez pszichotikus igazolás kell🤣

Alapvetően nem ez a kedvenc témaköröm, de mivel azt már kimerítettem, benéztem ide és válaszoltam ennek a nyomorultnak. Nyilván ezek mindig ilyen 1000oldalas kérdések lesznek, mindig jelez, ha van új válasz. Ha konkrétan engem szólít meg valaki, akkor szépen illedelmesen válaszolok. Tudod, pont, mint offline térben 😉

#55

2023. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
25%

57.


Ez a gyakori "ereje", hogy mindig visszanéz meg benéz mindenki és képtelenek vagyunk szabadulni tőle. Pedig gagyi, színvonaltalan, troll kérdések vannak szinte csak.

2023. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:
53%
#58! Hát, ne írjatok ilyen gagyi kérdéseket és meg van oldva a probléma 🤣
2023. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
22%

59.


Legyél szíves mellőzni a többes szám második személyt, mert én eddig egyetlen kérdést írtam ki az oldalon, azt is "jogi" kategóriában.

2023. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
71%

Mi a franc "nagyarcúság" van abban, ha egy nő is szeretne vonzódni a férfihoz és épp ezért nem kezd ki olyannal, aki taszítja és nem tudja izgalomba hozni, csak ha használ mellé egy flakon síkosítót??

Az én férjem pl jóképű, vonzó férfi (az én szememben legalábbis mindenképp) és a mai napig elég egy gyengéd simítás, pár csók és totál benedvesedek. Akarna a búbánat olyan pasival együtt lenni, akitől nem tudok izgalomba jönni.

2023. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!