Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarják bűnnek beállítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják bűnnek beállítani itt a feministák azt, hogy a férfiak vizuális típusok?

Figyelt kérdés
Ugye ha egy pasi leírja, hogy szép vonzó nőt akarna akkor mindig szét van szedve meg elküldve melegebb éghajlatra, h igenis tessék lejebb adni az igényeket a túlsúlyos nőkig.
2023. nov. 8. 14:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
81%

13as vagoyk

Pl engem rendre nőnek titulálnak. Azért, mert önsorsrontónak tartok mindenkit, akit magát pl az incel szóval illeti, vagy genetikára, evolúcióra, ösztönökre, ősi társadalmi berendezkedésre vagy hasonlóra mutogat azért, mert kudacot vall olyan dolgokban, ami amúgy az emberek döntő többségének megy.

Azaz ellenségnek tekintenek. Tehát nőnek. Ez is sokat elmond amúgy róluk.


Ettől még férfi maradok, és szégyellem magam, hogy velem egyidős, vagy akár nálam idősebb, elvileg tapasztaltabb, érettebb férfiak olyasmiket hangoztatnak, amikről már 13-4 évesen rájön az ember, hogy butaság.

2023. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
64%
Saját kepzelgeseiddel hergeled magadat orjongesik, ordító nyaladzasig. Akár csak MC Isti
2023. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
21%

#18! Az nem tudom ki, muti a kérdését vagy válaszát.

#17

2023. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell leadni az igényeket. De ez esetben el kell fogadni a nagyon is valós lehetőséget, hogy nem fog tudni olyan párt találni, aki megfelel az igényeknek. Van ilyen is. Engem nem érdekel, hogy ki mit vár el a másiktól. Azt várhat el bárki, amit akar. Max nem lesz olyan, aki teljesíteni tudja és vagy akarja ezeket az elvárásokat.

Én viszont azt látom az oldalon, hogy az “átlagos pasi”-ként hivatkozik magára, de kifejezetten csinos nők akar. Oké, szíve joga. De az átlag nő sajnos nem “kifejezetten csinos”. Nem csúnya, nem ronda, csak átlagos. Mint a neve is mutatja. És az a helyzet hogy Magyarországon sajnos az átlag emberen van legalább egy kis túlsúly. Ez itt semmi értékítélet, csupán tények. Ezért egy átlagos pasi, (akin valószínűleg szintén ugyanúgy van legalább minimális súlyfelesleg) ha az a kifejezett kívánsága, hogy egy átlagos, csinos nőt akar, az a baj, hogy ilyen viszonylatban ilyen nincsen. Ettől még akarhat ilyet, csak el kell fogadni, hogy sokkal kevesebb esélye van ilyen nőnél, mint egy átlagos nőnél. Ja, a másik amit látok, hogy “kis sörhassal átlagosnak mondott” “férfiak” itt az oldalon meggyőződéssel írják, hogy Palvin Barbi meg Margot Robbie átlagos nők. Szóval szerintük ott van az “átlag” szint nőknél, a pasiknál meg a sörhas, és mamahotel. Csak mondom, hogy minden érmének két oldala van. És az akadékoskodók kedvéért mégegyszer: nyugodtan várjatok el olyan külsőt, belsőt, stb amit csak akartok. De akkor ne hisztizzetek, ha nem találtok olyat.

2023. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 anonim ***** válasza:
13%

24.


Bevállalom a lepontozást, de női oldalról is érkezik néha olyan, hogy XY híresség nem nagy szám, meg ilyesmik.


Az a gond, hogy mindkét oldal félreérti a másik véleményét. És ebből születik a vita, a veszekedés.

2023. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
59%
#25 nem mondtam, hogy a női oldalról ne lennének ilyen vélemények. Csupán ritkább.
2023. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
13%

26.


Valamivel tényleg ritkább, de a kisebb szeméthegy is szeméthegy. Van egy szemlélet újabban, hogy "X rosszabb, mint Y, tehát Y az jó".

2023. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki azt vár amit akar, nem a pasik vannak itt szédszedve hanem a nők ha ők is merészelnek elvárásokat felállítani. Senkinek semmi köze ahhoz hogy a másik milyen párt akar maga mellé. Ha neked csinos barátnő kell, hajrá, tegyél érte. Nem értem tényleg mi közünk ehhez??
2023. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 anonim ***** válasza:
79%

"Bevállalom a lepontozást, de női oldalról is érkezik néha olyan, hogy XY híresség nem nagy szám, meg ilyesmik."


Itt azért megjegyeznék egy érdekes dolgot. Szóval én már mondtam olyan hírességre, akit pozitív példának hoztak fel, hogy kifejezetten taszít. Megkaptam érte, hogy mekkora arcom van, femcel vagyok, rosszindulatú, sőt, talán még hazug is. Hogy én olyan pasikat leszólok, akik igényesek, csomó munka van a külsejükben és "soha nem kellenék ilyen pasinak".

Holott csak annyiról volt szó, hogy nekem nem jön be a Berki féle gorilla külső, sem Vin Diesel, és hasonlók. Az épp jelenlévő pasik/incelek viszont vágyott példaképként tekintettek rájuk, ezért kaptam a beszólásokat.

2023. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 anonim ***** válasza:
19%

29.


Viszont akkor egy férfinek is lehetséges, hogy csak simán nem jön be a korábban említett pár nő. Viszont az már gondnak számít. Miért?


(Pl. nekem sem tetszenek a plázaribik, instaribik stb.) Ettől én most rossz ember leszek? Szerintem ez pont ugyanolyan, hogy neked ezek a gorillák nem jönnek be. Teljesen rendben van.


(Utóirat: Nem értem miért érdekel itt bárkit is, hogy a többieknek mi tetszik vagy mi nem... Nem teljesen mindegy?)

2023. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!