Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a tulajdonásogok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tulajdonásogok, amik lehetetlenné teszik, hogy valaki párt találjon?

Figyelt kérdés
Milyen az az ember, akinek 100%, hogy sosem lesz párja?

2023. nov. 1. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem feltétlen tulajdonságokban nyilvánul ez meg, mert senki sem csak jó vagy rossz és nem általános dolog, hogy valaki például kétszínű akkor egész életében az vagy ezen ne tudna változtatni.


De pár dolgot leírok ami mindenképpen ijesztő az emberek számára és komoly akadály lehet, ha párt keresel:

-depressziós vagy

-nem tiszteled a másik nemet

-tévképzeteid vannak a pártalálást illetően

-igénytelen vagy ---> elhanyagolt külső

-rosszindulatú vagy és megkeseredett

-nem vagy őszinte, sokszor hazudsz

-nem tanultad meg, hogy lehet meghódítani egy férfit vagy egy nőt

stb

2023. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Aki olyan szintre vágyakozik amit ő viszont nem üt meg. Tipik incel instamaca vágyálmok igénytelen külső belső kombó mellett.
2023. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha nőről van szó, olyan, mint én például. Genetikailag ronda, tehát nem segít rajta, ha "ad magára", mert a nap végén mindent le kell mosni, venni stb. Emellé ha egy csendes, unalmas személyiség társul, akkor neki végképp lőttek. Ez sem javítható érdemben, aki alapból kuka, az nem fog tudni 180°-ot fordulni, és beszédessé, humorossá, érdekessé stb. válni.
2023. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nem ezen mulik. Vannak bunkok narcisztikusak gonoszak konnyuveruek ingyenelok rondak koverek stb mi degyiknek van parja. Uh ez nem tulajdonsagokon mulik, sztem csak epp igy alakult szerencse kerdese vagy kisugarzas.

Magam reszerol kicskt fura vagyok de kedves beszedes atlagos kulso, senem okos senem butam van allasom lakasom, facebookom igaz nincs, de megse hiv sose randizni senki, ellenben sex ajanlatokat sziktam kapni, uh csak arra kellenek

2023. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
4 es ez nemmigy van, csomo rondat ismerek akjnek van parja, lehet a parjuk se nez ki jol de van nekik, ellenben a kozerzetuk nem depis, uh sztem kisugarzasoddal van baj,lehet lerí az arcodrol a kozony megkeseredettseg
2023. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1: Basszus Édesburgi, ez most felért egy gyomrossal így kora reggel. 😂


Bocsi az offért, kérdező, az 1-esnek teljesen igaza van.

2023. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam örökös kizáró tényező, a mérhetetlen egoizmus, önteltség, beképzeltség.

Kinézhet nő létére úgy, mint gal gadot, sikítva menekülnél tőle.

Egyszerűen kiráz a hideg az ilyen emberektől.

Ok, sokra tartja magát, engem meg lenéz, de.....


Ha valaki ennyi alapján hatalmas egóval rendelkezik, belekerül a "bugyuta" halmazba, miszerint minden más, akár tudományűsgat is semmibe vesz, és nem érdekli.

2023. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezer variálható dolog lehet. De férfi sikertelenség első 2 oka ha a férfi kövér és csóró.
2023. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nincs ebben a témakörben, hogy 100%. Akár még markánsabb testi fogyatékkal is lehet egészséges párt találni.

Az egyik leghátrányosabb, ha vki kórosan szorongó, görcsös, és a szociális készségeket illetően nagyon alacsony szinten van. Ha ehhez még a külső is előnytelen, akkor nem túl jók a kilátások.

2023. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

-értelmes tehát van önálló gondolata, bő szókincse van

-rendes munkája van, nem alkalmi munkából él

-ápolt magára és saját környezetére

-nincs káros szenvedélye pl cigi, alkohol,lottó,drog

2023. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!