Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túlsúlyos nők könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúlyos nők könnyen találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudjam, de komolyan? Olvass utána, nézz statisztikai adatokat ha annyira érdekel.
2023. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
statisztikai adatokba nem hiszek
2023. okt. 17. 15:45
 3/12 anonim válasza:
41%
Pedig, ha itt 10-ből 6 ember azt írja, hogy igen, az is statisztikai adat.
2023. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Túlsúlyos nő vagyok.

Szerintem pont ugyanaz, mint a többi nőnél. Szexre szinte azonnal lehet valakit találni. Párt, tehát normális kapcsolatot baromi nehéz. Plusz egy akadály, ha ki akarod szűrni a hájfétises pasikat.

2023. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es


"normális kapcsolatot baromi nehéz"


Aztán normális kapcsolatba is nem a szexen múlik minden?


Ha nem elégit ki rendesen egy pasi akkor mész szeretőt keresni..

2023. okt. 17. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom, én a korombeli dagadt nőket instant offolom (25-30). A kövérség igénytelenség és nem kéne rá büszkének lenni meg plus size-ozni a dagadékoknak. Nyilván a nagyjának "egészségügyi problémája" van, ami kamu, csak szimplán lusta, semmirevaló, igénytelen emberek.
2023. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem jön be a túlsúly, igazából csak hátrányait látom. Ettől függetlenül ismerek olyan férfiakat, akiket izgat, ha egy nő teltebb.
2023. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek olyan ribit aki 172 centis,110kg 28 éves. És minden hétvégén szó szerint mással dugatja meg magát ,akiket a tinderen szed össze. Nem tudom milyen emberek dugják.De gondolom csak arra kell nekik és általába csak 1szer...
2023. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5

Valószínűleg nem ugyanazt értjük normális kapcsolat alatt.

A szex fontos. Hűséges típus vagyok, tehát csak a párommal, vagy senkivel. Igénylem is a minőségi együttléteket.

De ha a pasival az ágyon kívül nem lehet semmit kezdeni, akkor a fene megette.

Nem arra vágyok, hogy ugyanaz a szexpartner jöjjön át hónapokig, aztán meg tusol és hazamegy. Akinek ennyi elég, az meg jobban szereti a változatosságot.

2023. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Dieta+edzoterem.. azt par ev mulva mar egy palacsontara is meghivnak..
2023. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!