Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túlsúlyos nők könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúlyos nők könnyen találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem vagyok nő de a kövér nőknek is nehéz lehet ezt onnan tudom hogy én kövér pasi vagyok és Tinderen szinte az összes kövér nő jobbra húzott mikor tesztböl mindenkit én is jobbra húztam.


heti 5 ből 4 lányt jelent ez. viszont csinos vékony lányok nem húznak sose jobbra ebből arra következtetek hogy nem csak kövér vagyok de még ronda is az arcom mert ha min ok lenne az arcom akkor talán egy kettő vékony csaj is jobbra húzna de 0.


ezek a kövér lányok valószínűleg azért adnak nekem esélyt mert legalább azonos kategória vagyok.

2023. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11 - legalább tudják a helyüket és nem a top-ot akarják már azok is :D
2023. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!