Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ti miért nem talàltok párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Irjàtok le, szerintetek mi a hibàtok
2023. okt. 31. 21:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
29%
Van egy alapbetegségem; nem jó a személyiségem sem. (F!)
2023. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Per pillanat nem is keresek.
2023. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
65%
Szarul nézek ki + unalmas, sótlan-szótlan vagyok. És nő, tehát egyik sem elfogadható tőlem. Egy nőnek szépnek kell lenni, csacsogni, szórakoztatni, sziporkázni, nem pedig csak ülni kukán és nézni ki a ronda fejéből.
2023. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
68%
Még nem nézek ki jól, és lelkileg sem vagyok teljesen épp, csomó problémám van, szerethető sem vagyok.. szóval egyre inkább úgy tűnik, hogy nem is lesz. De ez igazából csak az én hibám.
2023. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem túl jó a kommunikációm , nem tudok érdekes maradni hosszabb távon. A külsőmmel szerintem nincs nagyobb gond, mostanában edzek is, de amúgy sem voltam kövér vagy vézna. 27F
2023. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
25%
3-as válaszan nagyon jót nevettem, humor az van. 10 pont.
2023. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Na de most miért kell lepontozni az őszinte válaszokat? Csak tudom tán mi a baj vele nem? XD
2023. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
21%

Én egy időhurokban vagyok pár eve.

Kinezem a nőt, fel vagyok lelkesülve hogy igen ő lesz az.

Aztán összejön ba szus.

Majd itt alszik...én meg kb nem tudok aludni és alig várom hogy reggel legyen és lelépjen a francba, hogy tudjak vegre aludni...mert kiderül hogy nem ő az, és onnantól csak időpocséklas minden vele töltött perc.

2023. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

Mert olyan tessek lassek ismerkedem.

Vagyis neha belelendulok majd belefaradok es el is feletkezem rola mert annyi minden mas is van az eletben mint a pasizas

Na meg eleg csalodas h teli van feleseges baratnos palival a net akik csak dugopajtit keresnek.

2023. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 polarbeer ***** válasza:
82%

Azért nem találok magamnak párt, mert nagyon különleges munkám van, nem hétköznapi az életem, és ebbe a lányok nem tudnak belehelyezkedni. Mindegyik arról álmodozik, hogy "bárcsak lenne egy jó pasi, aki kedves, megértő és kibillent a mókuskerékből", mégis, amikor elmesélem nekik egy napomat, vagy az aktuális projektemet, akkor nem tudják belerakni a saját dobozukba.


Ugyanis kutató biológus, entomológus, azaz rovarkutató vagyok :)

Most csinálom a PhD-mat.


31/F

2023. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!