Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ti miért nem talàltok párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Irjàtok le, szerintetek mi a hibàtok
2023. okt. 31. 21:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%

17.

Furának találom, hogy te ezt a foglalkozást hátránynak érzed.

Már önmagában a foglalkozásod annyira érdekessé tesz téged, amiért másnak nyüglődni kell, hogy az tudjon lenni.

2023. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 polarbeer ***** válasza:
72%

#17-nek:


Igen, ez valóban érdekes, gyakorlatilag elfogytak a baráti társaságaimból a szingli csajok, úgyhogy most kicsit aktívabban ismerkedem új helyeken is. De nem görcsölök rá, majd jön az, ha jönnie kell :) :) Amikor rágörcsöltem, hogy "hú, szakítottam, most nekem azonnal kapcsolat kell", akkor sorra a defektes lányokat sikerült kifognom :D


Igazából két dolog stimmeljen vele kapcsolatban: legalább alapszinten érdekelje a munkám, ami egyben a hivatásom is (meg engem is az ő munkája), és szeressen sokat a természetben lenni (mert menni fogunk, jó sokat)


10-es, 13-as, 17-es, 19-es voltam

2023. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 polarbeer ***** válasza:
20%

Mármint #21-nek írtam az előzőket :DDDDD


El vagyok én ettől az oldaltól szokva, bocsesz :D

2023. nov. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%
Sok oka van. Az egyik, amit a #12 is leírt, nem alakult ki nálam, nem mentem át azon a fejlődési folyamaton, amin egy normális ember kamaszként átmegy csajozás terén. A másik, hogy vidéki vagyok, falun lakom, home officeban dolgozom, és nem is nagyon van meg a lehetőségem arra, hogy nővel találkozzak. A legközelebb, ahol nővel tudnék nagy eséllyel találkozni, az Nyíregyháza, de két órányira van innen. Nem is nagyon keresek, bár manapság jól esne egy nő közelségét érezni, de nem sok esély van rá. Szerintem 23 évesen le is tehetem a fel nem vett lantot ez ügyben. Pedig amúgy, ha valahol találkozom nőkkel, akkor eltudok velük beszélgetni, de főként csak olyannal, aki szexuálisan nem izgat. Amelyiktől akarnék valamit, ahhoz nem merek közeledni, valami blokkol.
2023. nov. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
15%

Genetika, külső. Egyáltalán nem jó genetikával születtem sajnos, az arcberendezésem egyáltalán nem jön be a nőknek, se a testalkatom a legtöbbnek. Innentől fogva pedig esélytelen, mert még beszélgetésre/randira se adnak esélyt.

Sokat próbálkoztam, nagyon sokat és főleg élőben,mert régen nagyon sokat jártunk el mindenfelé. Még csak esélyt se kaptam szinte soha, egy beszélgetésre sem. Csak a visszautasítás, kinevetés, megalázás.

Társkeresőn is fent vagyok régóta, kb. az összesen, de semmi értelme igazából. 0 az esély ott is sajnos...

Ez van, ilyen felszínes a mai világ sajnos, igazából azt nem értem, ha nem lehetek soha igazán boldog, soha nem érezhetek kölcsönös vonzalmat, akkor minek vagyok még?! Minek kaptam libidót egyáltalán? hogy szenvedjek miatta egész életemben? Nem értem.

2023. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Persze, 6-os, nyilván van... Ha legalább az lenne, már nem lenne teljesen kilátástalan a helyzetem.

(#3)

2023. nov. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
34%

17: Akkor arról szól, hogy olyan közvilágítás legyen, hogy a rovarok ne szeressenek odamenni?:)


Mért kaptam 0%-ot?

2023. nov. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok és nem a megszokott, elvárt életet élem meló szempontjából.
2023. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon válogatós vagyok nem csak a külsőt, hanem a belsőt illetően is. Igazából mindennel és mindenkivel szemben magasra szoktam rakni a lécet és mivel ebbe saját magam is beletartozok ezért nagyon sokat szenvedek miatta.


Személyesen nem merek kezdeményezni, max ha egyedül van a csaj odamegyek megpróbálok beszélgetni, de ez a max ami a való életben sikerült eddig.

2023. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
77%

Introvertált vagyok, a külsőmmel nincs semmi baj, de a belsőmmel annál inkább... 😄

Pl: nem akarok összeköltözni senkivel, szükségem van az egyedüllétre, nem akarok gyereket se most, se máskor. Makacs vagyok, túl őszinte, és néha inkább jobb ha rám se néz senki. Már dolgozok magamon terapeuta segítségével, hogy mi a fenétől vagyok ilyen zárkózott nőszemély.

A családi hátterem elég 'húzós' ebből a szempontból. Iszonyatos elhanyagolásban nőttem fel. Ennek a terheit cipelem 36 évesen is... Remélem egyszer majd nekem is szerencsém lesz.

2023. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!