Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ti miért nem talàltok párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Irjàtok le, szerintetek mi a hibàtok
2023. okt. 31. 21:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%

Egy eldugott kis helyen élek.

Elég csendes vagyok, nem vagyok kezdeményező.

Kevesen ismernek.

Nincs nagy baráti társaságom.

Szerintem ha pl Budapesten élnek már rég nem lennék szingli.


N

2023. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
#31 És nem tervezel felköltözni?
2023. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 polarbeer ***** válasza:
87%

#27-esnek:


No, most értem ide, a disszertációm irodalomjegyzékét szerkesztettem egész nap. :)


Így van, azért dolgozunk, hogy a védett rovarok ne repüljenek fel a lámpákhoz. Így pl. a dunavirágok, éjjeli lepkék, szarvasbogarak nem vonzódnak el az élőhelyükről, ezzel tudjuk segíteni a védelmüket.


Egyébként köszi az érdeklődést! :)

Írtam privátban, ha van kedved, ott folytathatjuk!

2023. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33: Ne haragudj, nem írok vissza, mert nem anonim vagyok az oldalon és nem szeretnék barátkozni.

Meg azt is gondolom, hogy nem hagynál 0%-on itt, ha kicsit is szimpatikus lennék.

2023. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 polarbeer ***** válasza:
100%

#34:


De még nem is mondtál semmit magadról, amitől szimpatikus lehetnél, semmit se meséltél még magadról :D

Az tetszett, hogy érdeklődsz, ezért is írtam tegnap privátban.

Ami az upvote-ot illeti: én sose szoktam vote-olni, engem ez nem érdekel. De látom, hogy téged igen, szóval most megtettem. Már nem vagy 0%-on.


Ma reggel óta konstans beszélgetek egy lánnyal Facebook Társkeresőről, úgy tűnik, megvan az összhang, és hétvégén randizunk. Úgyhogy egy kicsit örülök is, hogy nem írtál vissza.


További szép estét Neked!

2023. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!