Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 55 év felett keres párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 55 év felett keres párt, gondolkodik még szexben?

Figyelt kérdés
Egyáltalán szexelnek még ilyen idősen az emberek?

2023. okt. 22. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
43 vagyok, most ért véget az ismerkedés egy 52 éves férfival. Ő még aktív lett volna szexuálisan. Miért ne csinálnák az idősebbek?
2023. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Én hallottam már 60 feletti emberről is, aki aktívan űzi ezt. Lehetséges persze.
2023. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

"És hogy néhány számadattal is szolgáljak: egy 2015-ben készült felmérés szerint a 60–70 éves nők nagyjából ugyanannyit szexelnek, mint 30-as társaik. A kutatásban 2100 nőt kérdeztek meg szexuális szokásaikról, és kiderült, 62 százalékuk szeretkezett az elmúlt fél évben. A kapcsolatban élők közül 59 százalék mondta azt, hogy aktív szexuális életet él, és a „szinglik” közül is 13 százalék vallotta be, hogy szeret rendszeresen ágyba bújni valakivel. Egy másik kutatás szerint pedig – ami az Archives of Sexual Behavior című lapban jelent meg – a 70 év fölötti britek közül a férfiak 54, a nők 31 százaléka él aktív nemi életet.

"

2023. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Hat én tuti nem fogok 45 felett mivel csak a fiatal férfiak tetszenek és 45 felett már tuti nem kellek majd nekik
2023. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
83%
75 vagyok és még heti 1 szex.
2023. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabor49 ***** válasza:
100%
a szex nem korfuggo 50 vagyok és csinalom
2023. okt. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Van, akinek nagyon leesik egy idő után a libidója, mások meg 70+-osan is csapatják, amennyire tudják :). Nekem volt olyan ismerősöm, akiről lehetett tudni, hogy 65 évesen még dug, mert lebukott a felesége előtt egy 20éves csajjal (azt nem tudom, hogy a feleségével ment-e még a buli)... hogy milyen minőségben, kétesélyes, mert mivel kiderült, hogy pénzelte a leányzót, valószínűleg nem az aranydákó, hanem az aranytárca miatt kereste a társaságát a hölgyike. De attól még volt ott lepedőakrobatika.
2023. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utcánkban élő egyik özvegyasszony tízévnyi magány után, több mint 60 évesen talált magának egy tőle jóval idősebb 70 körüli osztrák férfit a társkeresőn, és rendszeresen élnek nemi életet, úgyhogy a szex egyáltalán nem korfüggő, ha eddig valaki azt hitte volna.
2023. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as: és erről hogy értesült az egész utca?
2023. okt. 23. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag én tudtam róla majdnem egy évig, ugyanis én beszélem a német nyelvet is, és én közvetítettem kettejük között, én írtam és fordítottam az emaileket, és tolmácsoltam amikor videochateltek, illetve én tanítottam németül az idős hölgyet.

A családom is nagyon jóban volt vele, egy nagyon szerethető özvegyasszony volt.

Miatta vásárolt egy ingatlant Magyarországon az idős osztrák férfi, és egy év után össze is költöztek egymással, addig csak ott találkozgattak az özvegyasszony házában az utcánkban.

2023. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!