Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swingeren kívül találok párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swingeren kívül találok párt aki hármasban gondolkodik és ahhoz keres beszállót?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha nő vagy 5 perc se kell és találsz, ha férfi vagy nagyon nehéz.

Ennyit az egyenlőségről férfi és nő között:/

2022. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Erről a férfiak tehetnek, mert elkapatták a nőket. Egy értelmileg butácska, de kicsit rafináltabb csaj is fel tud szedni magának egy okosabbnak mondható férfit, csak azért mert nőiesen viselkedik, akkor a férfi mindjàrt nem is annyira okos, nem? A fasz fel áll az ész megáll. Ez a férfiak kilencvennyolc százalékára igaz! A kapcsolatban a párjukat pár hónap/1 év után megcsaló férfiaké pedig kilencvenöt/hat százalék.

A nők aránya e tekintetben olyan nyolcvan százalék, kicsit jobban állnak mint a férfiak. De a nyolcvan is rengeteg. Ilyen világot élünk.

2022. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak attól függ hogy hol keresel milyen feltételekkel és mit tudsz te felmutatni.

Amikor aktívan kerestem és nem csak hisztiztem mindenen, valamint figyelembe vettem azt is hogy kik azok akinek én is szimpatikus lehetek akkor volt sikerem. Igaz kellett hozzá türelem, és volt amikor csak az utolsó pillanatban mondták le.

Szóval lehet találni csak értelmesen kell hozzáállni.

F

2022. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagyaid.hu appon esetleg. eleg sok par van
2022. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nőknek sokkal könnyebb sajnos
2022. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-egyszer visszaírok privátba ilyen srácoknak, akik párt keresnek, hogy jöhet, de mire időpontot adok, addigra köddé válnak... 😂 Úgyhogy mi is inkább a swingernél maradunk.
2022. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Már kaptam is három privit újra, és abból kettő olyan írt, aki már egyszer ghostingolt. 🤣🤣🤣
2022. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írsz ....0101, te voltál az egyik!
2022. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hm, ha valakinek egy swingerbe nincs vér a pucájában lemenni akkor az élő találkozókra elmenni majd lesz? Fogjon kézen a páros és tutujgasson?

Egyébként netről is HA (itt jön a lényeg), amúgy is tudsz csajozni, jól kommunikálni, könnyen tudsz kapcsolatot teremteni, szimpátiát, bizalmat építeni, van némi netes ismerkedési rutinod ÉS van valamekkora többes tapasztalatod hogy meg tudd érteni mit és miért keres az adott pár. Azaz, ha szóló lányokkal is relatív könnyen össze tudsz jönni netről akkor menni fog előbb-utóbb párokkal is. Ha szóló nőkkel nem megy JÓL az ismerkedés élőben, netről akkor párokkal sem fog. A párok postaládáját ugyanúgy eltömítik a jelentkezők és ugyanúgy szelektálni fognak mint a szóló nők.

2022. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 mesélek egy jobbat. Az egyik ismerős pár netről akart gangbang bulit szervezni (mondtam volna nekik előre hogy halott ötlet). A több száz (!) jelentkező közül kiválasztottak 39-et, tudván úgysem megy el mind. Közölték velük a helyet, az időt, szerinted a 39 "sokszor csináljuk a haverokkal, tutira ott leszek" jelentkezőből mennyi jelent meg a valóságban az adott helyen, időben? Nah, tippelj... egy, azaz egy fickó a 39-ből 😂
2022. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!