Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van más is, aki így gondolkodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki így gondolkodik? Találhatok ilyen párt?

Figyelt kérdés

Mindig is olyan párt kerestem, aki olyan egyben, mint egy legjobb barát. És még emellett az is nagyon fontos,hogy tényleg bármilyen témáról nyíltan és őszintén tudjunk beszélgetni legyen az komoly vagy csak hülyülés.

Ráadásul csak nehezíti a dolgot, hogy a lányok alapból szégyenlősebbek sok témát illetően,így kezdem azt érezni, hogy ez manapság elég nagy elvárás.

Meg itt is olvasgatva sok kérdést, el se tudom képzelni ezeket miért nem egymás között beszélik meg a párok. Nem az lenne a komoly és kiegyensúlyozott kapcsolatok lényege, hogy bármit meg tudjanak beszélni?

22/F


2018. dec. 11. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az egyik részére válaszolok: Mert nagyon sok emberrel nem lehet beszélni. Én is volt, hogy felhoztam egy témát, ami bántott és megoldásra szorult, azonban sértődés a vége sokszor, vagy veszekedés, a félreértések miatt. Ezenkívül sok esetben az egyik fél hiába indul neki normálisan a dolgoknak, a másik fél vagy terel, nem akarja tudomásul venni, ferdít, hazudik, stbstb. Sok esetben akkor jön fel ide az ember, nem azért, mert nem is kezd neki a beszélgetésnek.
2018. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet mellényúlok, de lelkiismeretes és értelmes srác lehetsz. Arra vigyázz, hogy ezt ne használják ki! Főleg ilyen fiatalon...Tapasztalat...


Egybként vannak ilyen nők, és találhatsz értelmes párt. De ha nem megy könnyen se add fel:) Eljön, mikor el kell:)

2018. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 1 parom volt életem során akivel kölcsönösen mindent de tényleg a legnagyobb titkaimat megosztottam....ő is velem. De ez tényleg ritka@
2018. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hasonló hasonlót vonz. Nekem eddig mindegyik párkapcsolatom ilyen volt. Ha te tudod hozni ugyan ezt a szintet akkor nem lesz problémád.

Egyébként azt hülyeségnek tartom, hogy a csajok szágyenlősebbek bizonyos témákban. Undorítóbb, sokkal inkább tabu, teljesen elvont dolgokról beszélgetünk a legtöbbet egymás között is. :D

2018. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Mi ilyenek vagyunk a ferjemmel.

2018. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán egy exem volt akivel bármiről el tudtunk beszélgetni sokáig,azóta nem akadt utamba ilyen. N
2018. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy gondolkozom. 22/L
2018. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 3.14159265357989 ***** válasza:

Szerintem ideális kapcsolatot írtál le. :) De ahogy előttem is írták, az ilyen ritka, és a meg nem beszélésnek oka van.

Pl anyukámmal képtelenség szót érteni, folyton félreért, akárhogy magyarázom, ha pedig tényleg pontosan körbeírom, kizárom a "bántó" lehetőségeket, akkor csak annyit mond, hogy ne beszéljek annyit, ne ragozzam túl, és részéről itt le is van zárva a téma. Lehetetlen vele kb bármit megbeszélni, vagy megsértődik, vagy "neki van igaza mert csak", vagy én túl sokat beszélek, erre ő nem kíváncsi. Párkapcsolatom még nem volt, de olyan dinamikát, ami anyukámmal köztünk van, hát, nem is szeretnék (20 évesen is teljesen gyereknek néz, amikor sokszor az én véleményem érettebb és racionálisabb, mint az övé...). Egy hasonló párkapcsolat számomra a pokol lenne. :(

2018. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!