Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találnak mások családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találnak mások családi tervek nélkül is párt maguknak?

Figyelt kérdés
Állandóan olyan nőkbe botlok, akiknek magasak az elvárásaik, kirándulni szeretnének és kényelmesen élni. A másik felük azonnal gyereket akarna. Ennek ellenére sok olyan helyzetet olvasok, amiben elvannak a maguk kis életében, egyszerű körülmények között és nem gondolkoznak ilyeneken.
2018. dec. 11. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
"kirándulni szeretne" A kis telhetetlen. "kényelmesen élni" Hedonita. Te mit szeretnél? Anyád nyakán után párod nyakán élni? "nem gondolkoznak ilyeneken." Milyeneken? Egy értelmes mondatot nem tudsz leírni! Kérdésednek sem füle sem farka. Megfőzte neked anyuci vacsira a rántottpipit?
2018. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Hatalmas elvárás kirandulni menni, kenyelmes életre törekedni és csaladot alapítani. Nem is értem milyen elvetemült akarna ilyeneket -.-"
2018. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
12:49 : Vannak, akik nem szeretnének ilyeneket vagy legalábbis nem mondják ki és mégis nyugodtan elvannak.
2018. dec. 11. 13:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Nahát, micsoda probléma, ha valaki szeret kirándulni és kényelmesen élni. Gondolom neked sokkal jobb az otthon TV előtti döglés vagy épp a létminimum alatti vegetálás? Valahogy nem szégyellem, hogy szeretek kirándulni és teszem is rendszeresen, sőt, sokat utazom mellé, emellett kényelmesen élek, na és? Megkeresem a rávalót bőven, nem kell, hogy bárki finanszírozza a kényelmes életem, arra ott vagyok én. Én nagyon nagyon kevés olyan embert ismerek, akinek ez az ingerszegény munka-otthoni semmittevés-munka kombó kielégítő életminőséget jelentene, de láttam már rá példát, hátha megtalálod te is.
2018. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kirándulás és közös élmény szerzés az milyen családi tervnek minősül?

Persze lehet a szoba négy sarkát nézni meg a tévét 30 évig két fotelből együtt majd ha az egyik kihal mellőled akkor egyedül folytatni de minek. Utána elmondod milyen szép volt, hogy együtt néztétek a szomszédokat s x műsort s lám milyen jót nevettetek rajta? Nem zavart a gyerek se be, az asszony is egymaga eljár a boltig meg vissza szabad levegőn mozgás jogán s ez milyen szép volt.

Hát el lehet vegetálni persze.

De ha arra is lusta vagy, hogy elmenjetek akárhova ami még sok pénzbe se feltétlen kerül mert fél évente egy strand, egy kiállítás, fesztivál, egy csomó könyvtár, kultúrközpont ad ingyen esteket vagy egy hobbi amit együtt tudtok megélni az nem hiszem hogy annyira pénz inkább hozzáállás kérdése.

Ha ez benned nincs meg akkor akár a pár se annyira kell neked, hisz az nyűg. Akkor tudod egyedül is nézni a tévét. Amivel önmagában nincs baj na de egy életen át?!

2018. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
13:12 : Célszerű ha van társ, mert úgy olcsóbb lakhatás is, elég közösen megvenni jó pár cuccot.
2018. dec. 11. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért kene hogy legyen “családi terv”?

Nem szeretnek szülni, esküvőt sem szeretnek. Nekem bőven elég az hogy együtt lakunk szeretjük egymast az illetővel , utazunk szórakozunk és jól élünk

Én erre vagyom. Nekem olyan kapcsolat kell ami olyan mint egy nagyon szoros barátság szexel.

2018. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarok majd gyereket, de pl. a kirándulás miért nagy elvárás?
2018. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"akiknek magasak az elvárásaik, kirándulni szeretnének és kényelmesen élni."


Ez aztan a magas elvaras!

😂😂😂😂

2018. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát eszerint neked nem nő kell hanem lakótárs, ahhoz elég egy apróhirdetés. Probléma megoldva.

Vagy maradj anyádéknál amíg élnek s ennyi, nem kell új cuccokat sem kivel felesbe megvenni.


Látod még neked is lehet boldog életed csak ha csőlátású vagy annyit ismerd fel igen az vagy s ne másra akard ráerőltetni hanem érd el, hogy lazább kapcsolatokban is ki tudd élni magad. Majd felnősz talán egyszer egy normális párkapcsolathoz is ahol nem a te kényelmed az elsődleges hanem megtapasztalod a TI élményt.

2018. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!