Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak párt?

Figyelt kérdés
fiú vagyok 25 éves 182 cm magas 83 kg barna haj barna szem izmosabb testelkat
2023. okt. 11. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Kozma utcai böribe jó leszel, ezzel az adottságokkal.
2023. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Online & offline.
2023. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Venyige se rossz.
2023. okt. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Úgy látom ez lesz századunk nagy kérdése a férfiak számára. A nők egyre jobban elhúzódnak a párkapcsolattól. Remélem nem lesz a japán példa világszintű.
2023. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
100%
Sokat keresgélve.
2023. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Tinder simán menni fog.


De akár rá is mozdulhatsz csajokra offline is, minden adottságod megvan. Buliba se kell járni.


Az exemet egy hozzád hasonló csávó nyúlta le de az még egy nyüzüge is volt te teljesen ok vagy.


Én mikor még nem voltam elhízva mint egy disznó a buszon tapadtak a csajok, 5 évvel ezelőtt. Szemezz velük, ha el kapják a tekintetüket el pirulnak mosolyognak talán van esélyed. Ha meg elküld nagy kaland ne foglalkozz vele.


Az exemet a pasi például úgy szedte fel, hogy ki nézte magának és úgy szervezte az óráit az egyetemen, hogy találkozzon vele. Majd extrém kedves volt vele le szólította majd rá írt és segített neki a házikban és a ZH - k ban. 2 hónap múlva engem ki dobott és már az új pasin lovagolt.


Szóval igaz a mondás, hogy csak az a nő nem foglalat akin fekszenek!


Az adottságaiddal igazából könnyű.


Ha kell még tanács írj!

2023. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
A báytám egy angol tanfolyamon ismerte meg élete nagy szerelmét.
2023. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
Fordulj meg sok helyen, bulikban, szervezett programokon, ha hívő vagy akkor az egyházaknak is vannak nagyobb rendezvényeik, ahol ismerkedni lehet, ezenkívül sportolj és annak kapcsán is tudsz majd ismerkedni!
2023. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!