Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így párt?

Figyelt kérdés
Mindig is ellenszenves voltam a nőknek. Sosem akartak tőlem semmit és sosem kaptam egy esélyt sem ha próbálkoztam. Pedig sosem tettem semmi olyasmit egyikkel szemben sem ami indokolhatnà az irántam érzett ellenszenvet. Teljesen elment a kedvem is hogy egyáltalán beszélgetni próbáljak bármelyikkel is. Nem tudom miért kell mindenkinek ellenszenvet érezni irántam ha nem teszek érte semmit. Mintha rám lenne írva hogy velem bármit meg lehet csinálni... Nagyon rossz érzés. Magányos vagyok így. Hogy tudjak így bárkit is találni magamnak?
2023. szept. 23. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Ettől nincs veled semmi baj, csak nincs kisugárzásod ami miatt vonzó lehetnél.

Van egy hasonló ismerősöm, hasonló gondokkal.

Jó fej, normális, igényes, illemtudó, sorolhatnám még, de sosincs senkije mégsem. Látom, hogy a csajok nem látnak benne semmit.

Sajnálom szegényt, mert nagyon szeretethiányos amúgy.

2023. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is mindig taszítottam őket fogalmam sincs miért. Csak online sikerült anno. Amióta idősebbnek tűnök a koromnál és a preferált korosztály folyton magáz azóta a fsz kivan és eszemben sincs appokkal tovább bombázni az önbecsülésem.
2023. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Megtévesztőek azért ezek a szeretethiányos legénykék is.

Valahogy a nagy szeretethiány közepette mindig elhajtják az aktuális barátnőjüket, mert nem győznek sasokat reptetni a facebbooldalaikon, hogy végre leessen mindenkinek, hogy ők valójában szabadságra vágynak:D

Szóval azért zsiványok, maradjunk annyiban:)

2023. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mert helyett meg
2023. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1#. Én is az vagyok eléggé. És az bánt a legjobban hogy semmit sem tudok ellene tenni. Hiába vagyok én is igényes ruhákban hiába fújom magam Hugo boss parfümmel hiába viselkedek normálisan és nem bántok senkit akkor is rosszabb vagyok a szemükben mint egy gyilkos....

2#. Igen ismerős. Nekem az appokon sem sikerült soha. Az még mélyebbre nyomott engem is. A nemlétező önbecsülésem még tovább pusztította. El sem tudom mondani mennyire fájdalmas érzés ez. Itt vagyok egy csomó meg nem élt vággyal. Nem tudom megélni a férfiasságom.... Nem tudom magam férfinek érezni...

2023. szept. 23. 14:36
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg nincs önbizalmad ezért nem vesznek észre.
2023. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6, Az önbizalom önnmagában semmit sem ér, az egy alap dolog.
2023. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
7-dehogy alap, ez hiányzik a legtöbb embernel. Saját magát sem szereti, nem tiszteli, ezért nem kapja meg ezt másoktól sem.
2023. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy értem azzal még nem megy semmire.
2023. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De igen, teljesen más kisugárzása lenne. Az már sokkal jobb, mint hogy saját magát is elkenszenvesnek tartja.
2023. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!