Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan építsem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsem vissza az egomat, találjak párt,felejtsem el?

Figyelt kérdés

Volt egy 2 éves kapcsolatom,amiben nem vállaltak fel. Se barátokat,se családot nem ismertem, valamint sokszor éreztem lenézést is a részéről(főként anyagaik,szülői hatter miatt..) ő kozben termeszetesen kereste az igazit, amit nyilvan probalt titkolni.

Hálisten vége lett az egesznek,megkonnyebbultem. Elkezdtem ismerkedni,de mindenkiben őt kerestem, szex kozben csak ra tudtam gondolni.

Sajnos az sem segített,h neha-neha ram irt, erdeklodott, pedig mar boldog parkapcsolatban élt egy orvos csalad lanyaval.


Azota még jobban foglalkoztat,mar nem is ismerkedem…

Teljesen leepitette az onbizmalmamat, amiota tudom en nem voltam eleg jo..


Eltelt par ev es egyre rosszabb.. mit tanacsoltok?


2022. nov. 13. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhonnan, ne foglalkozz vele épp mit csinál, és így próbálj meg ismerkedni, vagy akár csak kiteljesedni, élni bele a nagyvilágba, bulizni, stb. Járj programokra, töltsd meg tartalmasan a hétköznapokat, időnként csípd ki magad és zsebeld be az elismerő tekinteteket. Aztán ha kész leszel rá lelkileg is, ismerkedj. Jót fog tenni.
2022. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhonnan, ignoráld, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Most túlságosan a hatása alatt vagy, pont azért érdeklődik, mert így tartja fent a kötődést. Ő egy bántalmazó ember. Nem azért nem vállalt fel, mert te ne lennél elég, hanem mert ő nincsen rendben magával. Egészséges ember ilyet nem tesz. Ha neki fontos a státusz, azzal nincsen semmi baj, de nem hülyítek valakit két éven keresztül, majd dobom el magamtól. Próbálj meg teljesen elszakadni tőle, nyugodtan keress fel egy pszichológust is, aki ebben segít. (én így léptem ki a bántalmazó kapcsolatomból)
2022. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Le van tiltva mindenhonnan, de igy is foglalkoztat.
2022. nov. 15. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd, ne keress rá a nevére, törölj vele kapcsolatban mindent, apró pici lépésekben haladj.
2022. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!