Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így párt?

Figyelt kérdés
Mindig is ellenszenves voltam a nőknek. Sosem akartak tőlem semmit és sosem kaptam egy esélyt sem ha próbálkoztam. Pedig sosem tettem semmi olyasmit egyikkel szemben sem ami indokolhatnà az irántam érzett ellenszenvet. Teljesen elment a kedvem is hogy egyáltalán beszélgetni próbáljak bármelyikkel is. Nem tudom miért kell mindenkinek ellenszenvet érezni irántam ha nem teszek érte semmit. Mintha rám lenne írva hogy velem bármit meg lehet csinálni... Nagyon rossz érzés. Magányos vagyok így. Hogy tudjak így bárkit is találni magamnak?
2023. szept. 23. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jó lesz a kisugárzása de ronda és taszító. Sokra megy vele.
2023. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt nem írta, hogy ronda. Csak, hogy ellenszenves.
2023. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg női munkatársad vagy ismerősöd, aki őszintén pártatlanul el tudná mondani, hogy mi a baj veled és hogyan javíts rajta? Sokat segítene egy női szem, simán lehet, hogy egy egyszerű és javítható dolgon csúszol el, mert én nem kevés ronda pasit látok átlagos vagy szép nővel. Valószínűleg a személyiségeddel lesz a baj, de ahhoz egy ismerőst kell megkérdezned.
2023. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Senki se mond erre semmit. Kérdeztem már pedig. Ha tudnám mi a hiba próbálnék ellene tenni.
2023. szept. 23. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!