Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak ilyen párt?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé szeretethiányos és introvertált fiú vagyok.


Viszont imádok törődni másokkal.

Hiányoznak az ölelések és a szép szavak :(



21/f


2022. szept. 27. 15:21
 1/4 Camorri ***** válasza:

Vannak barátaid? Ha nincsenek szerezz magadnak, vidd el egy komoly barátságig, és kérj tőlük ölelést meg hasonlót.

Egyszerűbb, könnyebb mint párkapcsolatot találni, viszont amint ezt eléred, utána nem lesz probléma a csajhiány! Nekem is nemrég ajánlotta ezt valaki itt GYKán, és egészen bevált!

Azóta a kisugárzásomon is más. Pozitív lett és a régi, gamma sugárzással megegyező depressziós kisugárzásom eltűnt.

2022. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

#1-nek igaza van én is mély öleléseket adtam a barátomnak és néha érzékibe is átváltott, de mindketten nagyon élveztük. Egy idő után már ruha nélkül csináltuk aztán gyorsan egybe is keltünk, a mai napig egy párt alkotunk!


24 F

2022. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Camorri ***** válasza:

#2es ez egy szép történet! Gratulálok hozzá!

Amúgy nem feltétlenül kell úgy érteni, hogy akit megölelsz az feltétlenül a párod lesz (csak hogy ne emiatt keress valakit)


Az ölelés egyfajta hormont szabadít fel, amire szüksége van a szervezetnek. De ezt nem feltétlenül csak a párodtól kaphatod meg. Szóval tényleg barátokat keress, aztán ha az egyik komolyra fordul, akkor Jackpot!

2022. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Én is 21 vagyok de ha ezt olvassa valamelyik ismerősöm, NEM ÉN VAGYOK AZ! Én sosem írnék ki magamról ilyen önsajnáltatós cuccot. Fejlesztem magam inkább, és nem egy külső személytől várok megváltást. Később persze lehet kapcsolat és társ, de előbb magadat kell megszeretni és fejleszteni, hogy aztán egészséges kapcsolatod lehessen.
2022. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!