Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találjak párt magamnak?...

Hogyan találjak párt magamnak? 26 éves nő vagyok és soha nem volt intimebb kapcsolatom ferfival

Figyelt kérdés

Nem is tudom honnan kezdjem ezt a történetet. Mindig is magamnak való személyiség voltam, de jól kijottem pl osztalytarsakkal és kortarsakkal. De ahogy telt az idő és mindenkinek barátja lett körülöttem, nekem nem jött össze. Eleinte nem zavart, de nem vagyok egy tipikus cicababa szóval benne van, hogy senki nem mozdult rám emiatt.

Volt egy időszak hogy sokat ismerkedtem neten és ezzel próbáltam kompenzálni a közeli szociális kapcsolatot hiányát.

Nem jártam sose bulizni vagy kocsmába ezek engem nem vonzanak. Azóta elvégeztem egy egyetemi képzést és mivel egyetem alatt sem jártam nagyon közösségbe ott sem jött össze senki. Pedig az egyetemben reménykedtem mert ott sok ember párra talál.

Most meg már néhány éve dolgozok, kollégákkal telik a nap, utána hazamegyek és ennyi. A fővárosbol hszajarok néha hétvégén a családomhoz.

Igazából eléggé elzarkoztam az emberek elől. Van egy gyermekkori barátom aki neha próbált ebből kimozditani de annyira bele szoktam már ebbe az egészbe, hogy rettegessel tölt el ha ki kell ebből a megszokott körből mozdulni.

És tudom, hogy ha így marad akkor egyedül maradok örökre. Vágyok az intimitásra, hogy valaki engem is szeressen.

Igazából a barátom is kerülöm már egy ideje, mert ő egy boldog 8 éves kapcsolatban van. Nem soká biztos lesz hazassag meg család. Én meg megrekedtem valami gyerek szintjen ebből a szempontból.



2022. ápr. 16. 19:03
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Írj :) 26F
2022. ápr. 16. 19:15
 2/34 anonim válasza:
Sajnálom, ismerős a helyzet. Ha nem akarsz nagyobb letargiába esni, mit amiben eddig valaha volt részed, ne add le a béka segge alá, simán kihasználják, főleg ha nyílt lapokkal játszol, utána meg teljesen össze tudsz törni úgy, hogy semmiféle kapcsolatot, bizalmat nem fogsz tudni kiépíteni, vagy bízni bárkiben.
2022. ápr. 16. 19:27
 3/34 anonim válasza:
Ha találsz egy olyan embert akivel egy hullámhosszon, ezek a problémáid megoldódhatnak. Ha letudod küzdeni a gátaid akkor nem lesz gondod egy intimebb kapcsolattal sem.
2022. ápr. 16. 19:33
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két válaszolónak aki próbált biztatni, hogy maradjak erős és próbálják nyitni mások felé.

Ez a kiiras úgy érzem inkább egy kibeszeles volt a részemről, valamiféle lelki megkönnyebbülés. Sajnos ezeken túl érdemi tanácsot nem kaptam. De valószínűleg butaság is volt a gyakoritol várni.

De el kezdtem gondolni ezen a témán és magamon is most mélyebben a sok elnyomás után. Szerintem írok ennek a régi barátnak és őszintén megmondod neki hogy szükségem van rá és a segítségére

2022. ápr. 16. 20:22
 5/34 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok mint te, csak én 21 éves srác vagyok. Sajna ezt osztotta ki az élet, de csak hinned kell magadban, érezned kell, hogy sokat érsz, mert az üzenetedből az ellenkezője jön le. Én már úgy nézem, hogy tudom milyen sokat is érek és akinek nem jövök be, az így járt, egy nagy lehetőségről mondott le
2022. ápr. 16. 20:23
 6/34 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék veled, ha nem zavar, hogy nincs egyetemi végzettségem. 28/F
2022. ápr. 16. 21:05
 7/34 anonim válasza:

Az írásodból úgy tűnik hogy kevés a önbizalmad. Nincs szükség a pártaláláshoz arra hogy cicababa legyél, nem ezt keresik a pasik.


A kisugárzás és az önbizalom ami számít. Hangsúlyozd ki az erényeidet, jó tulajdonságaidat. Ezeket pedig ne külső forrásból merítsd, a facebook és insta népszerűség múlandó, ezenkívül fals képet mutat a valóságról.


Járj nyitott szemmel, figyeld az apró jeleket amik feléd érkeznek

2022. ápr. 16. 21:13
 8/34 anonim válasza:

szomi ez az egész, sok ilyen "kibeszeles"-sel találkozni itt.

A hasonló gondokkal birkózó embereket kellene egy mederbe, fórumra, szórakozóhelyre terelni.

2022. ápr. 16. 21:36
 9/34 anonim válasza:

Teetalkatra rendben vagy?

Mert ha pl túlsúlyos vagy, annak rendbetétele csodákra képes.

2022. ápr. 16. 21:36
 10/34 anonim válasza:
Ismeros a helyzet.Nem mindenki az a taperolos aki raugrik a masikra es bumm mar egyutt is vagyunk. Probalj olyan helyre menni ahol a hobbid is van igy hatha talalsz valakit.
2022. ápr. 16. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!