Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy családi...

Mi az oka annak, hogy családi kapcsolatok, barátságok mehetnek tönkre amiatt, ha valaki olyan pártra szavaz amit a másik illető nem kedvel?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes az ismerőseimet figyelve, hogy a Facebook-on le volt írva, ahogyan családi kapcsolatok, barátságok mentek tönkre, pusztán amiatt mert az egyik fél olyan pártra szavazott, amit a másik nem kedvel. Sőt, olyat is olvastam gyakran, hogy aki erre meg arra a bizonyos pártra szavazott le, azokat az embereket ő "törölni szeretné az ismerősei közül", illetve, "én azokat az embereket letiltom és soha többé nem szeretnék beszélni velük".


Mi ennek az oka? Miért reagálnak ennyire markánsan az emberek abban az esetben, ha olyan pártra szavaz valaki, amit a másik fél nem kedvel?



2022. ápr. 5. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
A média meg az Unió.
2022. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni a többség döntését sőt még segíteni is nekik akkor is ha másra szavaztál és akkor nem lenne ilyen ellenségeskedés.
2022. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De hát nem ez jön a médiából sem az rtlből sem az m1ből.
2022. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyen emberek buták.

Nekem a család a legfontosabb a világon, sosem vesznék ilyen miatt össze velük.

Pl. nagymamámnál jobb embert nem ismertem soha, tényleg olyan jó szívű, rendes, kedves ember.Ezt nem csak én gondolom így.

Nagymamám pl. Fidesz szavazó, de nem buta.Látja mi a probléma velük, mégis ő ezt tartja kisebbik rossznak.

Én nem Fideszes vagyok, de egyszerűen sosem tudnék vele ilyenen összeveszni, az se érdekel, ha örökre rájuk szavaz.

2022. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a társadalom még továbbra sem nőtt fel semmire sem.
2022. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!