Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találjak párt magamnak?...

Hogyan találjak párt magamnak? 26 éves nő vagyok és soha nem volt intimebb kapcsolatom ferfival

Figyelt kérdés

Nem is tudom honnan kezdjem ezt a történetet. Mindig is magamnak való személyiség voltam, de jól kijottem pl osztalytarsakkal és kortarsakkal. De ahogy telt az idő és mindenkinek barátja lett körülöttem, nekem nem jött össze. Eleinte nem zavart, de nem vagyok egy tipikus cicababa szóval benne van, hogy senki nem mozdult rám emiatt.

Volt egy időszak hogy sokat ismerkedtem neten és ezzel próbáltam kompenzálni a közeli szociális kapcsolatot hiányát.

Nem jártam sose bulizni vagy kocsmába ezek engem nem vonzanak. Azóta elvégeztem egy egyetemi képzést és mivel egyetem alatt sem jártam nagyon közösségbe ott sem jött össze senki. Pedig az egyetemben reménykedtem mert ott sok ember párra talál.

Most meg már néhány éve dolgozok, kollégákkal telik a nap, utána hazamegyek és ennyi. A fővárosbol hszajarok néha hétvégén a családomhoz.

Igazából eléggé elzarkoztam az emberek elől. Van egy gyermekkori barátom aki neha próbált ebből kimozditani de annyira bele szoktam már ebbe az egészbe, hogy rettegessel tölt el ha ki kell ebből a megszokott körből mozdulni.

És tudom, hogy ha így marad akkor egyedül maradok örökre. Vágyok az intimitásra, hogy valaki engem is szeressen.

Igazából a barátom is kerülöm már egy ideje, mert ő egy boldog 8 éves kapcsolatban van. Nem soká biztos lesz hazassag meg család. Én meg megrekedtem valami gyerek szintjen ebből a szempontból.



2022. ápr. 16. 19:03
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:

Szívesen segítenék ha akarod.

33f Debrecen

2022. ápr. 16. 22:32
 12/34 anonim válasza:
Írtam
2022. ápr. 17. 06:40
 13/34 anonim válasza:
Nem is a gyakorlati részre vonatkozó tanács kellene neked. Ne akarj ismerkedni, csak kerülj be társaságokba és majd alakul.
2022. ápr. 17. 07:22
 14/34 anonim válasza:
melyik megyében laksz?
2022. ápr. 17. 07:23
 15/34 anonim válasza:
Ha megírod merre laksz, merre lakik a családod talán tudok személyesen vagy online segíteni.
2022. ápr. 17. 12:11
 16/34 anonim válasza:
Ismerős a helyzet , csak engem a külsőm miatt nem keres senki, sajnos rondának születtem! 27f
2022. ápr. 17. 12:38
 17/34 anonim válasza:
#16 sportos vagy?
2022. ápr. 17. 12:39
 18/34 anonim válasza:
17, nincs kockahasam, de magas vagyok és átlagos , nem az alkatom a probléma hanem az arcom!
2022. ápr. 17. 12:42
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sportos, dagadt vagyok
2022. ápr. 17. 13:07
 20/34 anonim válasza:
Mennyire?
2022. ápr. 17. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!