Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találjak párt magamnak...

Hogyan találjak párt magamnak ha "mentális" problémáim vannak ?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott hogy 22éves férfi vagyok. A legutóbbi kapcsolatom azért ért véget a barátnőm szerint mert unalmas csenges vagyok. Túlságosan rá feszülök a dolgokra (ez azt jelenti hogy azonnal akkarok mindent,csak magamnak adok igazat szinte nagy részt stb)

Nem vagyok a velem egy kórúak szintjén se humoros vicces se laza nem vagyok.Mindig be feszülök a barátnőm elött is nem tudok beszélgetni semmiről jól érezni magam kicsit felszabadult lenni.

Egy barátom sincs. Az az alábbiakban leirtak miatt van.

Nagyrészt ezeken hogyan változtasak ? Mit tehetnék hogy fell szabadultabb lehesek és hogyan be igy hiszem énis vágyom egy normális kapcsolatra és tenni is fofok érte.



2021. jan. 19. 21:48
 1/6 anonim válasza:
pszichológus. nincs más megoldásod.
2021. jan. 19. 22:24
 2/6 anonim válasza:
Jó, de mi a mentális probléma? Mert amit itt leírtal, az nem az szerencsére.
2021. jan. 19. 22:41
 3/6 anonim válasza:

Hát elsősorban arra kéne szerinten rájönnöd, hogy mi az oka a befeszülésnek, tán valami gyerekkori trauma(?).

Egy pszichológus sokat segíthet ebben.

És a barátnőd is, ha már elindultál a "gyógyulás útján".

2021. jan. 19. 23:23
 4/6 anonim válasza:
Érdeklődj a másikról. Amint mond valamit, arra megint tudsz reagálni, de legyél tényleg spontán. Ami megfog téged, valamint amiben érzékeled, hogy megfogja a másikat, elég arra reagálnod. Jó esetben a másik is ezt teszi feléd.
2021. jan. 20. 00:40
 5/6 anonim válasza:

Szerintem egy hozzám hasonló problémákkal küzdő lánnyal lenne jó ismerkednek. Vagy olyannal, aki nagyon szerény.

Kár, hogy én már picit idősebb vagyok nálad, mert pl, engem nem zavarna, hogy problémáid vannak, vagy, hogy visszahúzódó vagy.

De biztos, hogy vannak még ilyen lányok. :-)

2021. jan. 29. 12:34
 6/6 anonim válasza:

5. szerintem nem biztonságos az sem, sőt talán még veszélyesebb is.


én is így gondolkodtam, én is eléggé visszahúzódó vagyok, bár azért próbálkoztam társasági ember lenni, kerestem az aranyközéputat, de párkeresésben nem igazán voltam az a nagyon rámenős...

próbálkoztam inkább azokkal, akik lélekben közelebb állhatnak hozzám.


a probléma ott kezdődik, hogy nagyon sok ilyen ember még saját magát sem ismeri, hiszen soha nem próbálkozott úgy igazán, nincs tapasztalata, csak sodródott az árral.


na most, nincs az kizárva, hogy kifogsz egy olyan embert, aki pont teáltalad fogja magát kiismerni, és jön rá, hogy neki semmi baja nincs az ismerkedéssel, nincs semmi veszve. és ilyenkor nyilván jön az(mert hát mindenki a jobbat akarja, ez természetes), hogy nem fogja beérni egy ilyen "népszerűtlen" valakivel, és elkezdi emelni a tétet...


én 2x jártam így, szinte ugyanaz volt a helyzet. az egyik 2 évig, másik 3 évig tartott...különösen az utóbbi. 3 évből nagyon sok tulajdonképpen az "ismerkedés" volt, nagyon nehezen nyílt meg nekem...végül csak azon kaptam magam, hogy keresett mást és engem otthagyott a f_szba...1-2 hónap alatt megismerkedett valakivel...és még csak annyit se sikerült mondania, hogy köszöni ezt a pár évet, hogy mellette álltam.


szóval én inkább ezek után, lehet hogy rohadékság, de messziről elkerülöm az ilyen magányos, népszerűtlen embereket. fejlesztem magam, amennyit csak ki tudok magamból hozni és utána keresgélek az "átlagos" csajok között...ott az ember látja tisztán, mi az a szint, amit el kell érnie, és akkor küzd.

2021. jan. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!