Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találjak magamnak párt?

Hogyan találjak magamnak párt?

Figyelt kérdés

Persze valóságban, nem itt online

18/l



2022. márc. 6. 12:50
 1/10 anonim válasza:
Aki nő és fiatal könnyen találhat.
2022. márc. 6. 13:00
 2/10 anonim válasza:
Valóságban szinte sehogy. Online vannak dögivel jelentkezők.
2022. márc. 6. 13:07
 3/10 anonim válasza:

Szerintem azért legalább B opciónak hagyd meg az online ismerkedést.


De amúgy valami program vagy elfoglaltság a legjobb erre szerintem.

pl: Csoportos edzés, tánc, önkéntes munka, rendezvény, tanfolyam stb.


És nőként te is kezdeményezhetsz, persze nem kell úgy, hogy odamész egy fiúhoz, hogy tetszel báttya, hanem csak elkezdesz beszélgetni vele és alakul ahogy alakul :) .

2022. márc. 6. 13:14
 4/10 anonim válasza:
Valóságban is lehet párt találni!
2022. márc. 6. 13:31
 5/10 anonim válasza:
Sugarbaby kapcsi is erdekelne esetkleg?
2022. márc. 6. 13:53
 6/10 anonim válasza:
Mozdulj ki otthonról, aztán easy lesz. Sport, hobbik, esetleg bulik.
2022. márc. 6. 15:24
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát én nem érzem annyira egyszerűnek, de próbálkozni fogok :)

Nem járok el sűrűn otthonról ezért is kérdeztem. Online ismerkedés során meg néha nehéz átvinni valóságba a dolgokat

2022. márc. 6. 16:34
 8/10 anonim válasza:

Én egyházi körökben találtam olyan férfi-nő barátságokra, amelyek MINDEN KINCSNÉL TÖBBET jelentenek nekem! :)


De ez én vagyok. (Létezik olyan, hogy a portással beszélgetsz és majdnem vele jössz is össze...)


Egy másik hasonszőrű ismeretségem pedig idegen nyelvű (angol nyelvű) teaház által kezdődött nem túl sokkal a COVID kitörése előtt. Itt is egyházi intézmény játszotta a főszerepet.


Nagyon sokféle vallás van, sok mindent ki lehet próbálni. Léteznek hittanórák, bibliaórák, fiataloknak szóló különböző csoportok, játékos délutánok, vagy kórusban énekelni, esetleg különféle hangszereket megszólaltatni. (Egyházban leggyakrabban ez a gitár szokott lenni, ami vidám hangultatot kölcsönöz, színesíti az életet.)


Könyvtárakba járás még esetleg. Szórakozóhelyekről én közvetlenül nem tudok, de attól még létezhetnek. Munkavégzési folyamatok közben is alakulnak nagyon hamar kapcsolatok. Ne csüggedj, mert olyan sok lehetőség kínálkozik, hogy számuk szinte végtelen! Fel sem tudom sorolni napestig.

2022. márc. 6. 17:20
 9/10 anonim válasza:
Hol laksz?
2022. márc. 6. 17:41
 10/10 anonim válasza:
Miért, szerinted az internet egy másik multiverzum, ahol más emberek élnek?
2022. márc. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!