Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak párt, ha férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak párt, ha férfiasak a vonásaim?

Figyelt kérdés

29/N vagyok.

5 éve szingli.

Sajnos nagyon férfiasak az arcvonásaim, ha rövidre vágatnám a hajamat, simán hinnék, hogy pasi vagyok. A húgom is ezeket a csodálatos géneket örökölte, csak neki tényleg rövid a haja, és volt már, hogy pasinak hitték étteremben (úgy szólt a pincér, hogy az úrnak mit hozhat?). Akkor pont úgy volt felöltözve, hogy egy egyszerű fekete póló/farmer.


Képet nem küldök, de gondolhatjátok akkor. Akárhogy sminkelek, az arcom olyan, mintha egy pasi lenne kisminkelve. És teljesen kivagyok. Ha bulizunk, vagy bármi, hozzám nem jönnek oda pasik, ellenben a biszex/leszbi nők igen. Próbálok az élet más területeire összpontosítani, de egyszerűen a pasiknak így nem kellek. Tényleg rohadt férfias az arcom, nem eltúlzom.

És ez olyan igazságtalan. Anyám sem volt túl szép nő, neki is férfias, karakteres arca volt. Hogy lehet így ismerkedni? :( Nagyon magam alatt fvagyok.


2022. ápr. 4. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A markáns arcú nők is tudnak gyönyörűek lenni. Ahogy sok nő bukik a kisfiús arcra, gyenge arcszőrzettel, keskeny állal (húgom párjai is mind ilyenek voltak, pedig felnőtt nő), úgy a férfiak között is vannak, akiknek ez jobban bejön.


Nézd meg például Eva Greent. Elég erősek az arcvonásai, fiús az arca. Mégis rengeteg férfi számára ő az etalon. Legyél csinos, ápolt, ha szeretnél nőiesebbnek tűnni, figyelj a szemöldökre és ha erősebb a szőrzeted, a bajuszra. Az alakoddal, öltözködéseddel ellensúlyozhatod az összképet akkor is, ha nagyon rossz a helyzet.

2022. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedj lányos arcú fiúkkal :D
2022. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hasonló vonásokkal rendelkező idegen nőről képet tudnál küldeni?

Világsztár is jó!

Végül is kicsit minden ember hasonlít valamelyik sztárra!

Esetleg mondj egyet, akinek hasonló férfias vonásai vannak.

2022. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Férfi sztárról is jöhet kép aki hasonlít
2022. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyik exem mondta, hogy ha megfigyelem, akkor nagyon szép nőknek (színésznőkre gondolt) sokszor férfias vonásaik vannak. Elkezdtem nézegetni és ledöbbentem. Tényleg így van.


De elhiszem, hogy neked tényleg így van. Szerintem egész biztos, hogy van olyan smink, amivel lehet segíteni, biztos nem 2 perc alatt lehet felrakni. Meg parfüm, nagyon feltűnő, szexi frizura (már ha van elég szép sok erős hajad hozzá). Nőies öltözködés, az alkatodnak megfelelő.


Némiképp megértelek, mert engem is néztek gyerek- meg kamaszkoromban fiúnak (mondjuk ritkán). Pedig én nem annyira férfias, mint inkább majom- vagy lóarcú vagyok. :)

2022. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Például Olivia Wilde nevű színésznőnek is olyan arccsontozata van, hogy sok férfi megirigyelné.

Ettől függetlenül nőies arca van.

2022. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

8

Na, megnéztem az Olivia Wilde-ot. Smink nélkül szinte még jobban néz ki.

[link]

2022. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bocsiii, nem 8, hanem 6.
2022. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg létezik olyan fiús arc ami már nem szexi, kép nélkül nehéz lenne megmondani, de egy erős sminkkel gyakorlatilag egy férfiból is lehet jó csajt csinálni.
2022. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Az 5. válaszoló érvelését támasztottam alá!

2022. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!