Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak párt, ha férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak párt, ha férfiasak a vonásaim?

Figyelt kérdés

29/N vagyok.

5 éve szingli.

Sajnos nagyon férfiasak az arcvonásaim, ha rövidre vágatnám a hajamat, simán hinnék, hogy pasi vagyok. A húgom is ezeket a csodálatos géneket örökölte, csak neki tényleg rövid a haja, és volt már, hogy pasinak hitték étteremben (úgy szólt a pincér, hogy az úrnak mit hozhat?). Akkor pont úgy volt felöltözve, hogy egy egyszerű fekete póló/farmer.


Képet nem küldök, de gondolhatjátok akkor. Akárhogy sminkelek, az arcom olyan, mintha egy pasi lenne kisminkelve. És teljesen kivagyok. Ha bulizunk, vagy bármi, hozzám nem jönnek oda pasik, ellenben a biszex/leszbi nők igen. Próbálok az élet más területeire összpontosítani, de egyszerűen a pasiknak így nem kellek. Tényleg rohadt férfias az arcom, nem eltúlzom.

És ez olyan igazságtalan. Anyám sem volt túl szép nő, neki is férfias, karakteres arca volt. Hogy lehet így ismerkedni? :( Nagyon magam alatt fvagyok.


2022. ápr. 4. 15:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tudom, az 5-ös is én voltam. :) Meg a 7-es, 8-as.
2022. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Bella Heathcote, Emily Deschanel

Nekik is erős arccsontozatuk van.

2022. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Angelina Jolienak, Margot Robbienak és Olivia Wildenak olyan álluk és arcsontjaik vannak amikért az itteni inceleink a fél életüket odaadnák, és mégse férfiasak. Na és Hillary Swank? Még transzfiút is játszott (A fiúk nem sírnak, és a Millió dolláros bébiben is egy fiús lányt, bokszolót alakított). Mégis gyönyörű nő.
2022. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

En elhiszem, hogy hetero vagy. Amugy a nagyon ferfias pasik vonzanak, vagy netan a szinte feminin szep arcuak? Utobbi sokkal gyakoribb, mint hinned, nagyon kolcsonos.

Ha a ferfias ferfiak tetszenek, esetleg jobb atvagni oket noieskedessel. Pl Daryl Hannah szineszno annyira ferdias volt mindig, de a pasik nem is azt vettek eszre benne.

2022. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Cara Delevignenek sem semmi az arca ilyen szempontból.
2022. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel csak elveszitek az önbizalmát hogy még az ilyen fullos csajokat is férfiasnak állítjátok be. Jó magasan van a szint amit el kell érni :D
2022. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16

Arról nem tehetek, hogy valaki mindent sértésnek interpretál és belemagyarázza, hogy más szerint is csúnya. Arra nem olyan nők lesznek a megoldás, akik egy-egy hátrányos tulajdonságuk ellenére megmutatták, hogy vonzó nők tudnak lenni, hanem egy pszichológus.

2022. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy nekik ez valaha hátrányt okozott volna, nyugodj meg egy Olivia Wilde-hoz odamennek a diszkóban.
2022. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 dregor ***** válasza:

Szerintem a kérdezőhöz is odamennének a diszkóban, de lehet, hogy eleve úgy néz az emberre, hogy ez meg mi a f...t akar itt, mé' nem döglik meg. Az meg nem túl vonzó.


Ha valaki a külső adottságai miatt hisztizik úgy, hogy erre nem szolgáltat szemmel látható bizonyítékot, akkor a kérdés max. trollkodásnak jó, semmi másra. :D

2022. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!