Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Furcsának találnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsának találnátok ha egy jó környéken egy egyedülálló férfi házat építene mert nem talált párt?

Figyelt kérdés

Elegem van a lakóparki szomszédokból. Újépítésü a ház ahol laktam, de nagyon sok volt a bunkó, drogos, prosti. Átköltöztem egy 4 lakásosba 2 éve. Itt meg mégrosszabb a helyzet, a személyeskedés, “ki jött hozzád, illene bemutatni”, ilyenek mennek. Mintha rokonok lennénk. A 3 szomszéd család közösen éli az életét, szabadidejükben is együtt mennek mindenhova. Nekem ez nagyon furcsa. Persze gondok vannak a házzal, de a nagy jópofi mellett egyik sem mer véleményt mondani a másiknak, így kb össze fog dölni a ház nemsokára.

Már árulom a lakást ezek miatt. Elegem van a szomszédokból. Egy szép környéken néztem ki egy telket, házat akarok építeni rá. Sajnos nincs párom nagyon régóta. Gyakran olvasom, hogy legyél gazdag, legyen jó kocsid, márkás ruháid mert ez a kulcs. Meg sportolj. Menj el csajozási tanfolyamra, nézz ki jól amennyire tudsz. Hát egyik se hozott nekem sikert sajnos. Már feldtam az egészet, jó lesz nekem egyedül. Családi házakban családok szoktak lakni ugye. Mennyire néznének valami beteg állatnak a szomszédok ha az újépítésü környéken egyedül építenék egy házat? Ti mit gondolnátok?

Párkeresésben kedves, olvasni szeretö, nem állandóan bulizós nöt kerestem, akivel jókat lehet beszélgetni. A külsöt nem néztem sose, volt már szimpatikus nekem mindenféle csaj. Inkáb barátnak néztek sajnos, azt mondták túl rendes vagyok, de egy kamu rosszfiú szerepet akkor se fogok eljátszani, injább maradok egyedül.


2022. ápr. 4. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Senkit nem erdekel ki miért epit házat.
2022. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá anyagi forrásod, tedd Senki nen fogja megkérdezni miért építkezel.
2022. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag bele rokkansz ha most építkeznél!
2022. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz mások véleményével. Építsd a házad. Nő utána se lesz . De mint mondod ez a része a dolognak már nem is érdekel.
2022. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg azt mondták, ezt olvastam stb. - hát azért nem kell mindent elhinni ami le van írva. Nagyvárosban tuti nem fognak kérdezősködni, ki vagy miért jöttél? Amúgy nem értem a problémádat, miért nem élsz lakásban? A házat, kertet gondozni kell, amúgy meg élhetsz egyedül, nincs erre paragrafus, elváltak, özvegyek, örökösök is élhetnek egyedül házban, villában, nincs erre szabály.
2022. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Magasról leszarom
2022. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, hidd el.
2022. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szard le mások véleményét. ha építkezni akarsz akkor építkezz. Őszintén én sem laknék soha (ha nem muszáj) társasházban, inkább akkor vennék valami olcsó város széli kültelki viskót...
2022. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Családi házakban családok szoktak lakni ugye"

Családok inkább panelban szomorítják az embereket. Családi házban inkább idősek, gyerektelen párok vagy egy gyerekesek laknak többnyire.

A családi házak drágábbak, foglalkozni kell a kerttel. A családban apjok dolgozik, anyjok meg össze van ragadva a gyerekkel és azt is nagy teljesítménynek éli meg ha lezuhanyzik (legalábbis facebookon erről mártírkodnak). Nincs aki lenyírja a füvet meg ilyenek.

2022. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szexhírdetés ez amúgy?
2022. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!