Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 25-30 éves nők mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 25-30 éves nők mi az oka, hogy egyedülállóak vagytok?

Figyelt kérdés
Kerestek közben társat vagy majd ahogy alakul?
2022. márc. 6. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az az oka, hogy nincs párjuk.
2022. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Én nem akarok társat egyáltalán, nem is keresek. Hosszú kapcsolaton, nagy csalódáson, fájdalmas elváláson vagyok túl, és elég volt, szerintem egy életre. Macskás néni szeretnék majd lenni :)
2022. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pckokoka ***** válasza:
7%
Majd idővel megbánod, kívánom akkor ne legyen még késő :)
2022. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy idős koromban bánni fogom, ez már nekem is eszembe jutott. De nem fogok a hátralevő életem nagy részében valami olyat csinálni, amihez már a legkevésbé sincs kedvem, csak azért, hogy majd idős koromban előnyös legyen.
2022. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

2: Fel a fejjel! Lesz ez még így se, előtted az élet. :)


Üdv, egy macskás "bácsi" :)

2022. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Irreális elvárásaim vannak - nem úgy értve, hogy mit játsszanak meg, hanem hogy kevés férfinak olyan a "default setting"-je, mint amit keresek.
2022. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

25 évesen szakítottam pont, 1 éve vagyok egyedül.

Nem társkeresőzöm vagy ilyesmi, majd ahogy alakul. Bár nehezen tud alakulni, mert legfőképp itthon vagyok home office-ban, meg amúgy sem vagyok egy nagy bulizós ember.


Néha hiányzik egy társ, de úgy vagyok vele, hogy nem akarok minden áron kapcsolatban lenni. Tehát nem fogok beleugrani egy bántalmazó kapcsolatba, vagy egy számomra nem vonzó emberrel lenni, csak azért, hogy legyen valakim.

2022. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Én meg csak 24 vagyok, de hadd válaszoljak.



Sajnos alapvetően nem szeretem a férfiakat. Szexuálisan vonzódom hozzájuk, de kb ennyi.

Hogy honnan jön ez? Gondolom a sok rossz tapasztalat, és a jó tapasztalatok hiánya.

2022. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Fúj de betegek ezek a "nők"...
2022. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Melyik része a beteg annak, amit írtam? Hogy nem akarok egy bántalmazó idiótával lenni, csak azért, hogy kint legyen Facebookon, hogy kapcsolatban? :)
2022. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!