Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tényleg igaz, hogy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg igaz, hogy 30 éves korukra a jobbak mind elkelnek, akkor joggal érezhetem, hogy selejt vagyok, netán kevésbé jó?

Figyelt kérdés
Nyáron töltöm a 31-ik életévem és semmi nem utal arra, hogy ezen a téren minimalis változás történne. A környezetemben mindenki párkapcsolatban vagy házasságban él. Családtagok, barátok, munkahely, fodrász stb. Több esetben már baba is van. Érdemes még ebbe energiát fektetnem? Valahogy úgy érzem, hogy kevés vagyok és értéktelen. Van munkám, vannak terveim a jövőt illetően, viszont férfiként jelentektelennek érzem magam. Nagyon vágyom egy társra, de nem azért szeretném, hogy elmondhassam magamról, hogy nem vagyok egyedül. Reménytelen és egyben megfoghatatlan helyzetnek találom a jelenlegit. Vagy be kell érnem azzal, hogy ennyi vagyok, ennyi jutott?

2022. febr. 28. 20:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

És mit teszel hogy legyen? Én elköltöztem otthonról, letettem jogsit és lefogytam, edzettem. Befizettem tindere fél év goldot, randiztam és lett barátnőm.


Te hogy állsz ezekkel?

2022. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Évek óta elköltöztem otthonról. Ma már én segítem a szüleimet. Nyilván, lehetőségeimhez mérten. Egy multinál dolgozom olyan pozícióban ahol fejlődhetek és fejlődni is szeretnék. Tovább szeretném képezni magam. Nincs jogsim,nincs autom. Mindkettő lehetne, de Budapesten élek és pillanatnyilag nincs rá szükségem. Rendszeresen sportolok. Hetente többször focizom. A Tinder nem vonz, hanyagolom. Röviden így állok a kérdéseid szerint.
2022. febr. 28. 20:30
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Akkor ott van a kutya elásva, ahol a hozzád hasonlóaknál általában. Nincs szociális életed, nem találkozol új emberekkel, így persze, hogy nem futhatsz össze olyannal, aki potenciálisan a barátnőd lehetne idővel.

Szóval, ha nincs más, bizony marad a tinder meg az ahhoz hasonlók, vagy kezdj el közösségekbe járni, ahol új arcok vannak.

2022. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan szomorkodhatsz, de ez nem fog megoldani semmit.
2022. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
tinder egy hulladék. attól nem érdemes megváltást várni.
2022. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4/5 Ez valóban nem old meg semmit. Ahogy az sem oldott meg semmit hogy kipróbáltam magam az online térben és a valóságban is. Nem vagyok incel. Kifejezetten szeretem a nőket. Volt is már két párkapcsolatom. Viszont két éve valahogy leragadtam ebben a helyzetben és nem tudom, hogyan változhatna. Nem unatkozom, mindig hasznosan töltöm az időm, de ott van az a bizonyos de...
2022. febr. 28. 20:55
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

Én ezen az alapvetően vallásellenes oldalon azt szoktam tanácsolni az elkeseredett, magukat alulértékelő FŐLEG FIATALOKNAK, hogy kezdjenek el egyházi közösségekbe járni.


Ha a munkádat még hétköznap este is magaddal vagy kénytelen vinni, mert annyi a feladatod, hogy ki sem látszol belőle, akkor értelemszerűen a kora esti órákban sem biblia- sem hittanórákra nem tudsz eljárni.


De pl. vasárnaponként ott van a római katolikus, vagy a protestáns (evangélikus, illetve református) közösségek. Mind a hárman vasárnap délelőttönként - és előfordul, hogy délutánonként is - tartanak istentiszteletet.


Ha gondolod, írj privátban és elbeszélgetek veled. Azt nem ígérem, hogy garantáltan lesz barátnőd, de próbálok egy KICSI LELKET önteni beléd. (És azt sem ígérem, hogy mindennap tudok válaszolni hétköznapi ügyintézések miatt.) Ha ezzel megelégszel, próbálok egy kicsit a rendelkezésedre állni.


Üdv:

erősen középkorú hölgy

2022. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Márpedig a tinder nagyban megnöveli az lehetőségeidet. Minél több emberrel találkozol annál nagyobb esélyed van. Mivel a fiatalok jó része használja, ezért te máris hátrányban vagya többiekhez képest. Ha az utcán, boltban nem szólítasz le csajokat ismét csak lemaradsz.


Ergó egy 100%-os medencéből kb a 20%-ban kotorászol, ami kevés.

2022. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Potens vagy? Szexuális kisugárzásod milyen?
2022. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha volt már kapcsolatod, akkor nem hiszem, hogy reménytelen lenne. Férfiként még annyira el se vagy késve...

Párom 37 volt, mikor összejöttünk, 38, mikor házasodtunk. De tény, hogy ahhoz, hogy potenciális barátnőjelöltekkel találkozz, ki kell mozdulni, keresni kell az emberi kapcsolatokat.

2022. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!