Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Furcsának találnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsának találnátok ha egy jó környéken egy egyedülálló férfi házat építene mert nem talált párt?

Figyelt kérdés

Elegem van a lakóparki szomszédokból. Újépítésü a ház ahol laktam, de nagyon sok volt a bunkó, drogos, prosti. Átköltöztem egy 4 lakásosba 2 éve. Itt meg mégrosszabb a helyzet, a személyeskedés, “ki jött hozzád, illene bemutatni”, ilyenek mennek. Mintha rokonok lennénk. A 3 szomszéd család közösen éli az életét, szabadidejükben is együtt mennek mindenhova. Nekem ez nagyon furcsa. Persze gondok vannak a házzal, de a nagy jópofi mellett egyik sem mer véleményt mondani a másiknak, így kb össze fog dölni a ház nemsokára.

Már árulom a lakást ezek miatt. Elegem van a szomszédokból. Egy szép környéken néztem ki egy telket, házat akarok építeni rá. Sajnos nincs párom nagyon régóta. Gyakran olvasom, hogy legyél gazdag, legyen jó kocsid, márkás ruháid mert ez a kulcs. Meg sportolj. Menj el csajozási tanfolyamra, nézz ki jól amennyire tudsz. Hát egyik se hozott nekem sikert sajnos. Már feldtam az egészet, jó lesz nekem egyedül. Családi házakban családok szoktak lakni ugye. Mennyire néznének valami beteg állatnak a szomszédok ha az újépítésü környéken egyedül építenék egy házat? Ti mit gondolnátok?

Párkeresésben kedves, olvasni szeretö, nem állandóan bulizós nöt kerestem, akivel jókat lehet beszélgetni. A külsöt nem néztem sose, volt már szimpatikus nekem mindenféle csaj. Inkáb barátnak néztek sajnos, azt mondták túl rendes vagyok, de egy kamu rosszfiú szerepet akkor se fogok eljátszani, injább maradok egyedül.


2022. ápr. 4. 09:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En orulnek egy ilyen sikeres szomszednak. Nem szeretem a csalados szomszedokat,mindig orditoznak.


Teljesen termeszetes,h ha tellik ra,akkor epitesz egy szep hazat. Erezd jol magad! Elvezd az eletet ugy,ahogy lehet. Ha megteheted,h nyugalomban kenyelemben szomszedmentesen elj,akkor tedd meg.

2022. ápr. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!