Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hagyjam ott a jó munkahelyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ott a jó munkahelyem, hogy nagyobb eséllyel találjak párt?

Figyelt kérdés

Sikerült egy szuper munkahelyet találnom: jó fizetés, remek csapat, kedves főnök, érdekes és nem stresszes munka. Azzal foglalkozom, amit szeretek, és helyben is van, sokat tudok spórolni. Speciális szaktudást igénylő pozíció.


A problémám, hogy egy néhány tízezres kisvárosban lakom, és nem látok esélyt arra, hogy párt találjak. A környéken nincs egyetem, nincs fesztivál, se szórakozóhely. Fiatalokat már szinte alig látok, 1-2 ruhabolt van, ahol szoktam fiatal nőket látni. Már több csoportos tevékenységet is kipróbáltam: elvétve láttam potenciális jelölteket, többnyire férfiakat, vagy nálam 20 évvel idősebbeket.


Sokáig interneten ismerkedtem, a probléma pedig mindig ugyanaz volt: messze van.


Jóképű, intelligens, kedves embernek tartom magam, ugyanakkor kicsit magamnak való vagyok, sosem voltam a társaság középpontja. Több ember között csendes vagyok, de négyszemközt megnyílok, és tudok kommunikálni.


Van párkapcsolati tapasztalatom.


Szóval a kérdésem, hogy szerinted több esélyem lenne, ha elköltöznék egy 100K feletti városba, ahol több az ember és lehetőség? Nagyon visszatart, hogy szeretem a nyugalmat, és hogy helyben remek munkahelyem van. Vagy valamit én csinálok rosszul, és ha egy néhány tízezres városkában nem találok lehetőséget, akkor Budapesten sem menne? Vidéken is kell, hogy legyenek tanult, értelmes nők, nem?



2023. márc. 13. 23:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Én biztosan nem hagynám ott. Ilyen munkahelyet ami mindenben megfelel nem biztos hogy találsz még egyet. Nőt/pasit meg igen sőt jobbat. Próbáld ki a facebook társkeresőjét még talán az ami való is valamire.
2023. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Igen, és valszeg egy 20km-es buszútnyira van egy nagy város, ahova bármikor felmehetsz. És ha elköltöznél egy nyüzsgő városba, otthagynád a jó melódat, lenne egy szép stresszes életed, szerintem kocsmacimborákra lelnél, ellenben felmehetsz a megyeszékhelyre ismerkedni most is, egy törvény se tiltja, kocsi se kell, egy 10 ezres városból elég gyakran jár busz.
2023. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
Te is tudod jól, hogy aki rátermett az megtalálja a lehetőséget, az incelek pedig mindig hárítanak 🤭
2023. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Minél több az ember, annál kevesebb az ember, lehet paradox, de nem a falvakra jellemző a magány, hanem a városokra.
2023. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Magyarországon összesen 8 település van, aminek a lakossága több mint 100.000 fő. A többiben max "pártízezer" fő van.

Szóval illene tudni valahogy megoldani a dolgot.

2023. márc. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%

5.-nél a pont.


Nálad valami gond van, ha "...néhány tízezres kisvárosban lakom..." egy ilyen helyen nem tudsz nőt szerezni.


Nincs ott kórház, gimi, sporthely, multik, gyárak,...? Ott teremnek a nők.

2023. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Szoval a varos ahol elsz Ajka. Mondjuk itt meg munka nincs,szoval nem biztos. Es en is megyek innen. :D
2023. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
18%

Van parkapcsolati tapasztalatod. 😂 Mi ez valami CV=Oneletrajz??


Szoval bedugtad ahova tudtad. Gratulalok :D tapsoljunk is?

Talan nem kaptal el valami retket. Ha max 2 nod volt. De ha 12 akkor REDFLAG vagy!

A szex nem bun,de nem orrbaszajbamindenkivel kene es akkor nem volna ennyi nemibeteg. Attol irtozok ha valaki az.

2023. márc. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha felelosseggel orombol szeretetbol csinaljak a szexet akkor joo! Ha meg mint a legtobb ember mint a vad allatok felevente uj no/uj pali aztan ossze is szednek vmit fuj.


Esszel kellene.


De most tapsoljunk hogy volt mar baratnod,akit eszed agaba se volt elvenni de arra hogy hasznald a testet arra volt. Gratuuuu

2023. márc. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
9 te hülye vagy?
2023. márc. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!