Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hagyjam ott a jó munkahelyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ott a jó munkahelyem, hogy nagyobb eséllyel találjak párt?

Figyelt kérdés

Sikerült egy szuper munkahelyet találnom: jó fizetés, remek csapat, kedves főnök, érdekes és nem stresszes munka. Azzal foglalkozom, amit szeretek, és helyben is van, sokat tudok spórolni. Speciális szaktudást igénylő pozíció.


A problémám, hogy egy néhány tízezres kisvárosban lakom, és nem látok esélyt arra, hogy párt találjak. A környéken nincs egyetem, nincs fesztivál, se szórakozóhely. Fiatalokat már szinte alig látok, 1-2 ruhabolt van, ahol szoktam fiatal nőket látni. Már több csoportos tevékenységet is kipróbáltam: elvétve láttam potenciális jelölteket, többnyire férfiakat, vagy nálam 20 évvel idősebbeket.


Sokáig interneten ismerkedtem, a probléma pedig mindig ugyanaz volt: messze van.


Jóképű, intelligens, kedves embernek tartom magam, ugyanakkor kicsit magamnak való vagyok, sosem voltam a társaság középpontja. Több ember között csendes vagyok, de négyszemközt megnyílok, és tudok kommunikálni.


Van párkapcsolati tapasztalatom.


Szóval a kérdésem, hogy szerinted több esélyem lenne, ha elköltöznék egy 100K feletti városba, ahol több az ember és lehetőség? Nagyon visszatart, hogy szeretem a nyugalmat, és hogy helyben remek munkahelyem van. Vagy valamit én csinálok rosszul, és ha egy néhány tízezres városkában nem találok lehetőséget, akkor Budapesten sem menne? Vidéken is kell, hogy legyenek tanult, értelmes nők, nem?



2023. márc. 13. 23:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem! De attol meg ez teny. Betette neki. Esze agaban sem volt komoly kapcsolatra.


Ha esszel csinaljak tok termeszetes dolog a szex. Az hogy hol ezzel hol azzal aztan nemi betegek lesznek az meg baromira nem oke. Az tok gaz.


Van parkapcsolati tapasztalata 😀😀😀 es hat szinte mindenkinek van. Majd az uj nonek elmeseli hogy jart mar tobb noben. Micsoda szuper hir az uj nonek. Aki meg szinten mar hentergett ezzel azzal. :D de ez amugy tenyleg ilyen.


Hat ha nem tennek mindenhova ahova lehet talan nem volna ennyi fertozott nemi beteg..


Legszuperebb mikor irjak gyakorin hogy jaaj hat X nonek bekamuzta h komoly a kapcsolatuk (nem nem kell azonnal osszehazasodni csak h legalabb komoly tervek pl kozos otthon stb) hogy van terve a novel: aztan betette neki S ezutan vege lett a romancnak. Szuper tapasztalata lehet. 😂

2023. márc. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

Tudod 😂 az fontos h legyenek elvarasaid pl:

Legyen tanult, tobb szakma,magas szinvonalu kepzesek, ne csak erettsegi! Stb

Nezzen ki jol (pl sose oregedjek meg maradjak orokke huszoneves csaj mint most!!!)

Mindig legyen ilyen dus a hajam JA es a sotetbarna hajam soha se kezdjen el oszulni!

Legyen joban az anyukaddal.

Legyen joban a haverjaiddal.

Keressen jol!

Fozzom jol!

Szexeljen ugy mint egy vadmacska vagy ha epp az ellenkezojere vagynal..akkor minimal rendelodjon ala.

Legyen konyhatunder ja ezt irtam de hangsullyozzuk ki.

Hmm! Legyen tokeletes a csaladi hattere.

Ha te akarsz gyerekeket akkor puskacso szeruen loje ki magabol a gyerekeket minden evben 1-et.

Ha nem akarsz gyereket: akkor o se akarjon.


:D


Cserebe: pedig 😀😀😀 pedig jon egy ilyen pali.


Sok ilyent hallottam. Nekem szerencsem volt. De sajnos nem mindenkinek.

Nok fele extra elvarasok.


Cserebe meg latni a legtobb no kivel el: egy hasi tasis szoros palival pff.

2023. márc. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%

11/12 orvos látott? Holnap menyj el, mert vasárnap ünnep...

N 31

2023. márc. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
23%

Ember. De tenyleg ezek az elvarasok. :D


Isteni szerencse hogy hogy nekem szerencsem volt.


De ezt latni mindenhol.


Legyen ilyen legyen olyan.

Jojjon ki jol ezzel azzal.

Fozzom jol.

Csinalja jol.

Legyen mindig jol.

Allati sokat keressen.

Ha akarja a pasi akkor azonnal szuljon.

Ha nem akarja a pali: ne szuljon.

Stb :D

2023. márc. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
23%
Szerdan van unnepnap latom Q*ra kepben vagy 🤣
2023. márc. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Hasi tasii 😀😀😀😀😀
2023. márc. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Budapesten is evekig szinglik az emberek, pedig itt van melo es ember is.
2023. márc. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem a lakhelyeddel van probléma, hanem a programokkal, amit szabadidődben, szabadságon csinálsz.


Hogyha jól keresel, nem gond utazni, Magyarországon pár óra alatt át lehet haladni. Bármikor megteheted, hogy egy szomszédos városban szervezel programot, akár a barátaiddal, nem muszáj kizárólag lakhelyeden ismerkedni.

2023. márc. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%

8-9-11-12, te fogyasztasz valami tudatmódosítót? Fejedbe vettél valamit és elkezdtél összevissza beszélni olyan dolgokról, aminek köze sincs a kérdéshez:D

Vagy rohadt frusztrált vagy.

Vagy egyszerre a kettő, szorongásra drogozol.

De ez nagyon beteg:D

2023. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
Hát azért Ritka ilyen munkahelyet találni hogy így szereted meg minden jó. Szerintem inkább a jó fizetésből kezdj bele valami új hobbiba, járj el táncolni vagy keress ilyen túra csoportokat, menj el falat mászni, vagy zeneiskola... Nem tudom, de én nem hagynám ott a munkahelyet
2023. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!