Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hagyjam ott a jó munkahelyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ott a jó munkahelyem, hogy nagyobb eséllyel találjak párt?

Figyelt kérdés

Sikerült egy szuper munkahelyet találnom: jó fizetés, remek csapat, kedves főnök, érdekes és nem stresszes munka. Azzal foglalkozom, amit szeretek, és helyben is van, sokat tudok spórolni. Speciális szaktudást igénylő pozíció.


A problémám, hogy egy néhány tízezres kisvárosban lakom, és nem látok esélyt arra, hogy párt találjak. A környéken nincs egyetem, nincs fesztivál, se szórakozóhely. Fiatalokat már szinte alig látok, 1-2 ruhabolt van, ahol szoktam fiatal nőket látni. Már több csoportos tevékenységet is kipróbáltam: elvétve láttam potenciális jelölteket, többnyire férfiakat, vagy nálam 20 évvel idősebbeket.


Sokáig interneten ismerkedtem, a probléma pedig mindig ugyanaz volt: messze van.


Jóképű, intelligens, kedves embernek tartom magam, ugyanakkor kicsit magamnak való vagyok, sosem voltam a társaság középpontja. Több ember között csendes vagyok, de négyszemközt megnyílok, és tudok kommunikálni.


Van párkapcsolati tapasztalatom.


Szóval a kérdésem, hogy szerinted több esélyem lenne, ha elköltöznék egy 100K feletti városba, ahol több az ember és lehetőség? Nagyon visszatart, hogy szeretem a nyugalmat, és hogy helyben remek munkahelyem van. Vagy valamit én csinálok rosszul, és ha egy néhány tízezres városkában nem találok lehetőséget, akkor Budapesten sem menne? Vidéken is kell, hogy legyenek tanult, értelmes nők, nem?



2023. márc. 13. 23:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
61%
Én a helyedben nem költöznék el - nem a munka miatt, mert ha jók a képességeid, városon is találnál ugyanolyat. Hanem inkább amiatt, mert nyugalomra vágysz... azt meg városon azért nem kapod meg. Inkább a szabadidődben kellene utazni a legközelebbi nagyobb városba, és ott ismerkedni... az azért nincs messze, és nem kizárt, hogy találsz vkit, aki elköltözne hozzád.
2023. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
61%
A munkahelyen nem lehet ismerkedni? Nincs valamilyen facebook csoport, amihez csatlakozhatnál, mondjuk kirándulásra? Mert egy kapcsolatnál azért 20-50 km távolság még beleférhet, ilyen távolságról ingázni is lehet, szóval nem kell a 10 000-es városodhoz kötni magad. Próbálj barátokat szerezni, ne elsősorban párt. Próbálj olyan szabadidős tevékenységeket találni, ahol emberekkel ismerkedhetsz. Így szélesítheted azok körét, akik között megtalálhatod a párod.
2023. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan így vagyok én is csak nő vagyok.
2023. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
61%
Nekem meg még a melóm is szar.
2023. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
61%
Alkalmi munkák, én leltárazom. Lehet havi 1 alkalmat is vállalni, lehet 0 is amikor neked jó. Vidékre is megyünk Budapesten belül is rengeteg helyre. Fél magyarországot megismertem már, mindenhol lettek ismerőseim, szerelmi szálaim össze vissza 😅 emellett van rendes melóm is.
2023. márc. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#25 es most kiemelem: nem nem csak egy nonek szegyen ha random fefekszik valakivel. A pasinak is szegyen. De megteheted hisz sok a Q persze h nem hagyod ki a Q t. Meg a nemi betegsegeket se :D
2023. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Lefekszik**
2023. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok és nem feküdtem le melóhelyről soha senkivel. A szerelemi szál tudod mit jelent? Hogy vonzódsz valakihez, de látszik hogy magadból indulsz ki. Csak azt írtam hogy munkahelyeken könnyű barátkozni ismerkedni, mert ezzel van problémája a kérdezőnek.
2023. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!