Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megfogtam az isten lábát és többet akarna a kolléganőm?

Figyelt kérdés
Most leszek 40 éves és van egy 24 éves kolléganőm aki hát eléggé csinos állandóan megnézik az utcán, leszólítják folyamatosan, szinte mindenki csak fel akarja szedni de ő szingli. Utóbbi időben nagyon sokat segítettem neki, lelkileg nagyon sokat beszélgettünk, nagyon sokat nevettünk, úgy érzem hogy van valami köztünk, volt hogy megölelt, megsimogatott, tegnap azt mondtam neki hogy mit szólna ha ma munka után elmennénk étterembe és igent mondott...
2023. okt. 31. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A személyisége is érdekel vagy csak legyezgeti az egódat egy fiatal csaj?😃
2023. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Azt neked kell érezned, hogy csak lelkileg használ téged a nehéz időszakban vagy tényleg van-e esélyed nála. Mi nők néha nagyon naivan azt feltételezzük, hogy az adott férfi is csak barátként tekint ránk. A leírásod alapján akár még lehet is belőle valami, de azért készülj fel az elutasításra is, illetve gondold végig, hogy milyen hatással lehet a közös munkára a jövőt tekintve.
2023. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Érdekel abszolút sőt inkább emiatt kedveltem meg, a közös humor, azt hogy tök komoly témákról értelmesen lehet vele beszélgetni ami nagyon meglepő ebben a korosztályban szerintem
2023. okt. 31. 08:15
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Negyven éves vagy. Elvileg férfi. Komolyan kérdezgetned kell itt idegeneket?
2023. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg kölcsönös az érdeklődés, próbálj meg vele minél több időt munkán kívül tölteni és kiderül mennyire passzoltok.
2023. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Vacsi (20h) után hívd magadhoz (22h) filmezni. Lehet nálad alszik... :)
2023. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Te lehet megfogtad, ő veled nem.
2023. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Te meg 40 evesen sem vagy ferfi a kerdesbol itelve. Inkabb kamu almodozasnak tunik ez.
2023. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Mekkora egy lekvár vagy hogy itt kérdezősködsz erről mint egy incel akire ráragyogott a szerencse.
2023. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Hányszor fogod még ezt a gumicsontot bedobni ide?
2023. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!