Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mit csináljak hogy fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak hogy fogok ezek után a kolléganőm szemébe nézni vagy lehetek valahogy az esete?

Figyelt kérdés

A céghez jött egy új kollegina aki nagyon vonzó és meglepően megvolt a közös hang sokat beszélgettünk, nevettünk, mély lelki témákat is érintettünk, sokat mosolygott rám, ezért úgy éreztem hogy esetleg lehet esélyem nála, mert eléggé bejött utóbbi időben, szinte csak rá tudtam gondolni otthon is, ezért erőt vettem magamon és elhívtam randizni.

Azt mondtad hogy hát ha szeretném szívesen eljönne velem de csak kollégák maradhatunk mert nem igazán vagyok az esete... Ha nem vagyok az esete akkor miért bànt így velem, miért adta a jeleket és ezek után most mi lesz, így a munkahelyi kapcsolat során, hogy fogunk így együtt dolgozni, nem lesz így túl kínos túlságosan?


2023. okt. 1. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Friend zone
2023. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Na ez... EEEEZ...


Ha egy nő kedves --> biztosan dugni akar.

Ha nem akar dugni --> minek volt kedves?

Ha egy nő nem kedves --> a nők még csak az alapvető emveri kedvességre sem képesek azokkal, akikhez nem vonzódnak.


Jesszus, annyira irritáló, hogy nem lehet ellenkező neművel belemenni egy kellemes beszélgetésbe, mert egyesek képtelenek random emberként tekinteni ránk, és a kedvesség legapróbb jelét is szaporodási szándéknak nézik.


Most már értitek, hogy bizonyos nők miért ignorálják inkább teljesen a nekik nem tetsző férfiakat???

2023. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Most már értitek, hogy bizonyos nők miért ignorálják inkább teljesen a nekik nem tetsző férfiakat???

Sokkal jobb lenne ha nők tényleg ignorálnák a nem tetsző férfiakat mert könnyen félreértés lehet belőle

2023. okt. 1. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

3

Miből? Abból, hogy veletek ellentétben nem kell bizseregnie a nemi szervünknek ahhoz, hogy el tudjunk beszélgetni egy ellenkező neművel. Édes istenem...

2023. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

#3

Pedig nem, képzeld el vannak férfiak akiket nem zavar és jóban tudnak lenni ezekkel a nőkkel és fordítva is. Attól még hogy félreérted nem a mi problémánk :) Én is teljesen jól megvagyok a lány barátaimmal anélkül hogy bejönnék nekik. Mert miért kéne ha jól érezzük magunkat?

2023. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésed erős korlátoltságról tanúskodik.
2023. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

#5


Eleve azért kezelnek barátként, mert nem tetszel nekik.

Különben már rádmozdultak volna sorban.


Kérdezőnek: Most már semmit, ignoráld a csajt.

2023. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kérdezőnek: Most már semmit, ignoráld a csajt.


Nehéz lesz egy irodában ülünk

2023. okt. 1. 11:36
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Benézted a szimplán normális, kedves, barátságos viselkedést. Annyira jellemző sajnos. Házinyúlra meg csak bombabiztos, félre már nem érthető, konkrétan kimondott tetszés esetében lövünk csak, ezt is minden hülye tudja.
2023. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%

Bezzeg ha egy középszerű nővel barátkozna/hülyéskedne/lelkizne egy nagypályás hejjespasee, akkor a csajnak nyílván eszébe sem jutna, hogy ebből valami több is lehet?!

Persze ilyenkor a szépfiú lenne a szemétláda, amiért hülyíti szegény lányt, és csak a külsőségek számítanak neki, ahelyett hogy észrevenné mekkora lelki társak az átlagpitsával:)))

2023. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!