Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy szerezzem meg a kolléganőm?

Figyelt kérdés
Egy elég nagy cégnél vagyok portás. Van egy közép vezető csinos magas hölgy. Nálam fél fejjel magassabb. Nagyon kedves aranyos. Volt hogy beszélgettünk. Tudom hogy nagyon régóta nincs senkije. Biztos vágyik egy kedves pasira. Ugye van esélyem? Hogy hódítsam meg?
2016. júl. 22. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Hívd el egy italra. Vagy vacsira. Ha látod, hogy épp menne el és fáradt, akkor elegyedj vele beszélgetésbe és mondd, hogy igyatok meg egy kávét, hátha jobb kedve lesz és kicsit felélénkül.

MInden nap kétszer találkozol vele szinte, valami megoldást csak találsz.:)

2016. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fke ***** válasza:
71%

Nem tudom van-e esélyed. Ha legközelebb kettesben beszéltek hívd el meló után egy kávéra.


Én mindig kávérandira megyek első körben, mert:

-olcsó

-gyors

-szeretem a kávét


Egy kávé mellett annyit kiderít az ember, hogy vonzódunk-e egymáshoz. Ha igen akkor köv alkalomra már mehet a vacsi.


Ja és ha van rá lehetőség akkor együtt elmenni ebédelni okés, de vacsorázni első körben sztem nem jó ötlet elhívni senkit, ha nem ismeritek egymást jobban annál, hogy beszéltetek párszor.


26F

2016. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Troll 1.0
2016. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cukilányka 0.0 ***** válasza:
38%

Szerintem ne kezeld úgy, mintha valami nagyobb kunszt lenne azért, mert magasabb a pozíciója, mert akkor biztos bebukod!


20L

2016. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legböszmébb Feri ***** válasza:
100%

Tehát a középvezető és a portás kollégák. Hmm...

(a portaszolgálat dolgozói rendszerint amúgy sem a vállalat állományában vannak, hanem az irodaház üzemeltetője alkalmazza őket)

2016. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nem azért de én nem jönnék össze tőlem alacsonyabb beosztásúval se fél fejjel alacsonyabbal...A portás meg a középvezető meg tényleg nem kollégák.Gondolom szebb, ápoltabb, műveltebb is nálad jó párszor.Sokat akar a szarka de nem bírja a farka.Semmi esélyed.Max.kinevetteted magad.
2016. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kérdező, ez csak fordítva működik... nálunk a portán van egy tündérke, az összes középvezető pasi csorgatja a nyálát rá. Az még működhet is ;)
2016. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!