Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik kolléganőm, de szinte alig ismerem. Szerintetek hogyan közelítsek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kezdj vele beszélgetni.
2015. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elég visszahúzódó. Nem tudok alkalmat teremteni, hogy beszélgessünk.
2015. szept. 18. 14:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenkivel visszahúzódó?
2015. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem, van egypár ember, a közvetlen munkatársai, akikkel nem.
2015. szept. 18. 14:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért tartózkodóbb veled, mert észrevette, hogy te többet szeretnél, de ez nem kölcsönös a részéről? (velem már volt ilyen)
2015. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Fas­szal előre.
2015. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
lehet csak zavarban van. Nekem is tetszik egy kollegam es nagyon zavarban vagyok elott ma s elott nem. Le is blokkolok vagy valami hulyeseget csinalok. Rendszerint majdnem neki megyek. Fogalmam nincs hogy o mit akar, mert neha ugy tunik erdeklem maskor meg semmi. Egyebkent o is eleg szereny valoszinuleg te is, ami megneheziti. Probalj vele dumalni. Kerdezd meg hogy van? Orulnek ha tolem megkerdezne tuti. Segits neki ha tudsz. mosolyogk ra. Ezek fontoss dolgok, hogy tudja mivan es aztan ki tudod puhatolozni hogy o mit akar. Hogyha nem teszel semmit o sem fog ha ilyen tipus. Nincs kozos kollega akivel joban vagytok mind ketten? Hogyha nem tetszel neki azis kiderul ha beszeltek.
2015. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el egy italra munka után. Ha félsz személyesen,akkor írj neki facebookon.

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok,nekem is nagyon tetszik egy munkatársam,csak itt én vagyok a nő. :)

2015. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nalunk is en vagyok a no es mindennap azon imatkozom, hogy szolitson mar meg!!!!:))
2015. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is ezen imádkozom,hogy szólítson meg,hívjon el egy randira. :)

Hajrá Kérdező, tedd meg az első lépést,lehet,hogy ő is ugyanúgy sóvárog utánad,mint mi a kiszemeltjeink után. :)

2015. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!