Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ti mit csinálnátok, ha egy kolléganőtől ilyen levelet kapnátok? Mit jelent ez a levél?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm akivel valóban jól elvoltunk az utóbbi időben, nagyon jól elbeszélgettem vele... amúgy külsőre pont az esetem de nem gondoltam hogy több lehetne köztünk...de igazságszerint nem is szeretnék kollégával kapcsolatot..

Ma messengeren ezt a levelet kaptam tőle...


Szia Tomi

Lehet furcsa lesz tőlem ez a level és annyit kérlek hogy ez maradjon köztünk, de úgy érzem az utóbbi időben jobban kezdek kötődni hozzád, eddig nem foglalkoztam az érzéssel de mostanában egyre jobban a fejemben vagy, a stílusod a humorod, figyelmességed hihetetlen jó.

Nyilván nem azt mondom hogy most kapcsolat legyen köztünk, csak úgy érzem ezt el kellett mondanom, valahogy szóban nem mertem. Hétfőn leszek a szabi után, de már most ideges vagyok, hogy fogok a szemedbe nézni ezek után, de úgy érzem ezt le kellett írnom.

Bocsi hogy ezt így rádöntöttem..

Puszi Nóri


2023. szept. 29. 10:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Pedig több lesz köztetek.
2023. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmü ha bejön neked is Nori akkor hajrá !
2023. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Szegény nő. Nem maradt köztetek.😕
2023. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Troll kérdés, ugye? Nem hiszem el, hogy tovább adtad, amit írt miközben megkért rá, hogy ne tedd! Te most ennyire hülye vagy és annyira hogy levelet se tudsz értelmezni, vagy amiatt hogy trollkodsz?
2023. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a *****-at jelentene?
2023. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pedig ez egy nagyon magas labda. Neked is bejön. Le kéne csapni azt a labdát.
2023. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kamu? Ott írja, hogy ez maradjon köztetek...
2023. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. 😂😂😂😂


Egyedül nem tudsz tökös lenni, meg kell mondanunk hogy na Tomi most légy tökös. De így már nem vagy az.

2023. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd békén, mert házinyúlra nem lövünk, ha rossz lesz a kimenetele az egésznek szívni fog minimum egyikőtök, nem éri meg.
2023. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Bors cikket kellene kreálni belőle és szurkolni, hogy Tomi és Nóri összejöjjön. Facebook esemény.

Minimum ha így nyilvánossá tetted az üzenetet. Remenykedhetsz hogy nem gyakorizik 😂

2023. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!