Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ti mit csinálnátok, ha egy kolléganőtől ilyen levelet kapnátok? Mit jelent ez a levél?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm akivel valóban jól elvoltunk az utóbbi időben, nagyon jól elbeszélgettem vele... amúgy külsőre pont az esetem de nem gondoltam hogy több lehetne köztünk...de igazságszerint nem is szeretnék kollégával kapcsolatot..

Ma messengeren ezt a levelet kaptam tőle...


Szia Tomi

Lehet furcsa lesz tőlem ez a level és annyit kérlek hogy ez maradjon köztünk, de úgy érzem az utóbbi időben jobban kezdek kötődni hozzád, eddig nem foglalkoztam az érzéssel de mostanában egyre jobban a fejemben vagy, a stílusod a humorod, figyelmességed hihetetlen jó.

Nyilván nem azt mondom hogy most kapcsolat legyen köztünk, csak úgy érzem ezt el kellett mondanom, valahogy szóban nem mertem. Hétfőn leszek a szabi után, de már most ideges vagyok, hogy fogok a szemedbe nézni ezek után, de úgy érzem ezt le kellett írnom.

Bocsi hogy ezt így rádöntöttem..

Puszi Nóri


2023. szept. 29. 10:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
85%

Szóban bejön neki a humorod, stílusod, figyelmességed. Szerintem is írásban jelezd csak vissza hogy hasonlóan érzel, írj Te is bókot, hogy jól érzed magad vele, vidám, csinos, (őszintén, biztos tudsz írni) és gyorsan hétfőre kérj találkozót. Setaljatok munka után. Ha félsz hogy nem tudsz megszólalni akkor valami programmal kösd össze, mozi, arc kiállítás, ami ad egy kezdeti témát.


Menni fog. Lesz egy csajod hamarosan. 😁

2023. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan 36 eves vagy? Azthittem 20-25.

Luzer vagy bocsi

2023. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
És mit szeretnél? Ha tetszik neked, akkor csak az tart vissza, hogy kolléga? Nem legyél már balf..
2023. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk én eléggé kiábrándulnék, ha neten szembejönne velem a levelem... Kicsit gondolkodhatták volna, honnan tudod, hogy nem olvassa (már ha nem kamu kérdés). Nem az a baj, hogy tanácsot kérsz, de azért ezt kiírhattad volna ide burkoltabban is.
2023. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen felajánlokozik egy 25 éves és megkérdezed mi ez a levél?


A férjem és köztem is 10 év van pont és imádtam hogy olyan határozottan tudta h én kellek neki és így is szép íve ölt az ismerkedésünknek. Mentek a eladások, nagyon szép emlék sz egész. Senkitől nem kértünk tanácsot közben, magunk alakítottuk

2023. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Nahát Tomi most hatalmasat csalódtam benned! Hát komolyan erre kell idejönnöm, hogy a privát levelemet kirakod a gyakorikérdésekre??? Tudod mit inkább felejtsük el az egészet, már bánom hogy rádírtam! Nem kellett volna!


Nóri

2023. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nah erről beszéltünk Tomi. Látod látod
2023. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
A levél nyilván azt jelenti, hogy bejössz neki. A leírásodból viszont azt nem tudtam eldönteni, hogy te akarsz-e tőle valamit, mert azt írod, az eseted, de nem akarsz kollégával kapcsolatot... Döntsd el, hogy akkor igen vagy nem, és azt írd meg neki, ne hagyd lógva szegény csajt.
2023. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
2023. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

sz.rd le.

Nyavajgós levél.

Keress vmi belevalo csajt.

2023. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!