Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ez az őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez az őszinte társkereső kezdő levél interneten?

Figyelt kérdés

Kedves XY!

Én is azért jöttem ide mint a legtöbb férfi keresi a társát, így 37 évesen jó lenne megállapodni és együtt élni, lakni egy kedves aranyos figyelmes gondoskodó nővel, amit rólam tudnod kell és legfontosabb dolog, hogy teljesen aszexuális férfi vagyok, a szex minden részétől undorodom, voltam már szexuálpszichológusnál nem is egynél, de úgy néz ki ezen nagyon segíteni nem lehet, így kérlek akkor válaszolj, ha ezt el tudod fogadni.


2022. jún. 17. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van, őszinte, lényegretörő, kedves. Kívánom, hogy megtaláld, akit keresel!
2022. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ebből azért 2-3 ezret ki kell majd küldeni, de lehet, hogy bejön a végén.
2022. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, csak én szétszedném több mondatra. Illetve a legeleje nem stimmel nyelvhelyességileg.
2022. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A központozás elég kusza.

A gondoskodót hagyd ki, mert az kb. utalás arra, hogy elvárod a kiszolgálást.

Az aszexulitásod részleteit hagyd ki. AZ 'undorodom' szót inkább ne írd le ilyen formában. Bőven elég, hogy aszex vagy és a szexualitás minden formájától tartózkodsz.


AMúgy én is sok sikert kívánok.

2022. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Aki a gondoskodóról arra jut, hogy elvárja a kiszolgálást, az biztos nem aszex:) Én benne hagynám az a lényeg.
2022. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

"Ebből azért 2-3 ezret ki kell majd küldeni, de lehet, hogy bejön a végén."

Kb.

A probléma ott kezdődik hogy sehol nincs módod neked 2-3000 nővel levelezgetni

2022. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bontsd több mondatra:


"Kedves XY!

Én is azért jöttem ide mint a legtöbb férfi, aki keresi a társát. Így 37 évesen jó lenne megállapodni és együtt élni, lakni egy kedves aranyos figyelmes gondoskodó nővel.

Amit rólam tudnod kell és ez a legfontosabb dolog, hogy teljesen aszexuális férfi vagyok. A szex minden részétől undorodom. Voltam már szexuálpszichológusnál, nem is egynél, de úgy néz ki ezen nagyon segíteni nem lehet, így kérlek akkor válaszolj, ha ezt el tudod fogadni."


Picit összeszedettebb hatást kelt, a lényeg viszont ugyanaz.

Sok sikert egyébként!!!!!!!

2022. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Magánuget csak annak adunk ki akinek érdemes.

Amig azt sem tudod kinek irsz addig ne add ki. Helybol ijeszto amugyis.

2022. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szexualitas a legfontosabb!

Engem ezzel abranditott ki egyszer egy aszex hogy ahhoz képest hogy aszex CSAK errol beszélt! Holott meg akartam ismerni.


Szoltam hogy más tema nincs? Aztán masrol elkezdtunk csevegni eroltetetten na en fel is adtam.

2022. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem legalább 5 ezer levelet küldtem eddig, úgyhogy ez nem lehetetlen.
2022. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!