Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó ez az őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez az őszinte társkereső kezdő levél interneten?

Figyelt kérdés

Kedves XY!

Én is azért jöttem ide mint a legtöbb férfi keresi a társát, így 37 évesen jó lenne megállapodni és együtt élni, lakni egy kedves aranyos figyelmes gondoskodó nővel, amit rólam tudnod kell és legfontosabb dolog, hogy teljesen aszexuális férfi vagyok, a szex minden részétől undorodom, voltam már szexuálpszichológusnál nem is egynél, de úgy néz ki ezen nagyon segíteni nem lehet, így kérlek akkor válaszolj, ha ezt el tudod fogadni.


2022. jún. 17. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, ha már a legelején is ott a lényeg!

"Kedves XY!

Aszexuális férfi vagyok!!! !


Én is azért jöttem ide mint a legtöbb férfi, aki keresi a társát. Így 37 évesen jó lenne megállapodni és együtt élni, lakni egy kedves aranyos figyelmes gondoskodó nővel.


Amit rólam tudnod kell és ez a legfontosabb dolog, hogy teljesen aszexuális férfi vagyok(!). A szex minden részétől undorodom. Voltam már szexuálpszichológusnál, nem is egynél, de úgy néz ki ezen nagyon segíteni nem lehet, így kérlek akkor válaszolj, ha ezt el tudod fogadni.


További Szép Napot! Aszexuális férfi vagyok!!!!!"

2022. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nők pont telibeszarják mit írsz nekik. Fotó számít. Megnézik aztán vagy tetszel nekik külsőre vagy nem. Ha nem, akkor aztán kapálózhatsz akárhogy, esélytelen. Vagyis csak a realitás talaján maradva. Mert persze, ha azon a képen magánrepülő van, yacht, Ferrari, stb. akkor persze hirtelen nagyon jól fogsz kinézni :D.
2022. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

" ha azon a képen magánrepülő van, yacht, Ferrari, stb. akkor persze hirtelen nagyon jól fogsz kinézni :D."


Ez tök jó, nem? A ronda férfiaknak is van lehetőség.

2022. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, kicsit átformáznám.


Kedves XY!


Én is azért jöttem ide mint a legtöbb férfi: társat keresni. Így 37 évesen jó lenne megállapodni és együtt élni, lakni egy kedves, aranyos, figyelmes, gondoskodó nővel. Amit rólam tudnod kell: teljesen aszexuális férfi vagyok, a szex minden részétől tartózkodom. Kérlek akkor válaszolj, ha ezt el tudod fogadni. A hobbim: (...) , valamint szeretek még (...).

2022. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!