Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ti mit csinálnátok, ha egy kolléganőtől ilyen levelet kapnátok? Mit jelent ez a levél?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm akivel valóban jól elvoltunk az utóbbi időben, nagyon jól elbeszélgettem vele... amúgy külsőre pont az esetem de nem gondoltam hogy több lehetne köztünk...de igazságszerint nem is szeretnék kollégával kapcsolatot..

Ma messengeren ezt a levelet kaptam tőle...


Szia Tomi

Lehet furcsa lesz tőlem ez a level és annyit kérlek hogy ez maradjon köztünk, de úgy érzem az utóbbi időben jobban kezdek kötődni hozzád, eddig nem foglalkoztam az érzéssel de mostanában egyre jobban a fejemben vagy, a stílusod a humorod, figyelmességed hihetetlen jó.

Nyilván nem azt mondom hogy most kapcsolat legyen köztünk, csak úgy érzem ezt el kellett mondanom, valahogy szóban nem mertem. Hétfőn leszek a szabi után, de már most ideges vagyok, hogy fogok a szemedbe nézni ezek után, de úgy érzem ezt le kellett írnom.

Bocsi hogy ezt így rádöntöttem..

Puszi Nóri


2023. szept. 29. 10:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt sikerült köztetek tartanod...
2023. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Kövi üzenet: "bocs, nem te Tomi, másiknak akartam"
2023. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Na? Mi történt? Volt randi? :-)
2023. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
33. Nem, megbeszéltem vele hogy nagyon szimpatikus, nagyon érzi is de házi nyúlra nem lövök...
2023. okt. 2. 11:09
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

#34 Sajnálom. Én, illetve mi nem bántuk meg, bár egyikünk sem akart munkahelyit, de kár lett volna veszni hagyni egymást :-)

#14 és #33 voltam

2023. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!