Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ti mit csinálnátok, ha egy kolléganőtől ilyen levelet kapnátok? Mit jelent ez a levél?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm akivel valóban jól elvoltunk az utóbbi időben, nagyon jól elbeszélgettem vele... amúgy külsőre pont az esetem de nem gondoltam hogy több lehetne köztünk...de igazságszerint nem is szeretnék kollégával kapcsolatot..

Ma messengeren ezt a levelet kaptam tőle...


Szia Tomi

Lehet furcsa lesz tőlem ez a level és annyit kérlek hogy ez maradjon köztünk, de úgy érzem az utóbbi időben jobban kezdek kötődni hozzád, eddig nem foglalkoztam az érzéssel de mostanában egyre jobban a fejemben vagy, a stílusod a humorod, figyelmességed hihetetlen jó.

Nyilván nem azt mondom hogy most kapcsolat legyen köztünk, csak úgy érzem ezt el kellett mondanom, valahogy szóban nem mertem. Hétfőn leszek a szabi után, de már most ideges vagyok, hogy fogok a szemedbe nézni ezek után, de úgy érzem ezt le kellett írnom.

Bocsi hogy ezt így rádöntöttem..

Puszi Nóri


2023. szept. 29. 10:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Pedig bejossz neki.

Ha neked is tetszik, akkor szepen lassan epitsetek fel, ne pedig egybol ugranni a kapcsolatba

2023. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Teljesen névtelen a dolog senki nem tudja ki az a Tomi és Nóri..ezer munkahelyen dolgozik Tomi és Nóri
2023. szept. 29. 10:37
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, de ha meglatja a saját üzenetét az elég gáz. Nem másnak kell meglátni, elég csak neki. Rólam sem gondolja senki hogy gyakorizok, lehet hogy a csaj is simán fent van és ha visszaolvassa az nem kellemes
2023. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem troll a kérdés: szerinted mit jelent, te balga?! :-) Hogy tetszel neki és többet akar! Ez egy nagyon kedves próbálkozó levél. (Nem mellesleg én is ebben a helyzetben voltam/vagyok. Én közeledtem finoman, ő partner volt.) Legyen nálatok is így! Nem tudhatod, hol talál rád, ha munkahely, akkor munkahely! Az, hogy így megosztottad... hát... szégyelld magad :-), hogy nem tudtad ezt egyedül levágni.

Ha tetszik, hívd már el randira!!!!

40/N

2023. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
80%
Szólj ha segítsünk megfogalmazni a választ!
2023. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
15. Mondjuk az jó lenne....
2023. szept. 29. 10:48
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egy nagyon kedves levél, lehet már 1000 jelet küldött és nem vetted észre. Arra vár hogy lépj, mert úgy érzi ő is bejon neked, ami igaz is, írtad.

Egyértelművé tette számodra is, találkozz vele, hívd el randira

2023. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Volt már barátnőd?

2023. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt én beszélnék vele. Szóban! :-)

De ha félsz - és persze így gondolod, mármint, ha tetszik és benne lennél a dologban: "Kedves Nóri! Köszönöm ezt a kedves levelet. Esetleg itt jöhet egy ilyen, hogy ha igaz: nekem is hasonlóak az érzéseim. Ha van kedved, xy napon igyunk meg egy kávét és beszélgessünk!

#14 voltam

2023. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
18. Én 36 éves vagyok, ő 25 lesz.. volt igen de kettő lány volt csak eddig.
2023. szept. 29. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!