Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak nagyon bejön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nagyon bejön az új kolléganőm de jóval fiatalabb nálam, lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom jött egy új kolléganő. Most végzett az egyetemen 22 éves, én 41 éves vagyok de annyira kis kedves fiatal energikus, nagyon vonzó állandóan rá gondolok. Sokszor úgy érzem hogy többet akar ő is nálam mert sokszor rám néz és rám mosolyog. Szerintem ő akar valamit tőlem érdemes randira hívnom mit csináljak?
2023. szept. 18. 19:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Felejtsd el. Hova vinnéd haza meló után? Az idősek otthonba?
2023. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1. Nem vagyok olyan öreg köszi szépen...
2023. szept. 18. 19:27
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor úgy érzem hogy többet akar ő is nálam mert sokszor rám néz és rám mosolyog."

"Nőj fel."

2023. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsétlen lány. Talál egy munkahelyet és máris apja korabeli pasik csirgatjak rá a nyalukat
2023. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Karriert akar.
2023. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Hívd el valahova diszkréten, ha lepattint, akkor hagyd békén, maradjatok egy semleges munkakapcsolatban.
2023. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6. Pizzázni már elhívtam, azt mondta hogy oké persze,

holnapután megyünk...

2023. szept. 18. 19:49
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Új, próbál kedves lenni a kollégákkal és beilleszkedni, ne vonj le messzemenő következtetéseket. Ne hívd el, mert ha nemet mond, elég kellemetlen lehet utána. Valószínűleg csak egy fellángolás, majd alább hagy idővel. Ha valóban látsz esélyt, hogy legyen közöttetek bármi komolyabb a későbbiekben, ami miatt ez megéri, akkor is fokozatosan közeledj hozzá. Lehet 1-2 beszélgetés után kiderül, hogy amúgy van barátja vagy csak simán nem vevő a közeledésedre és csak egy jófej kollégaként tekint rád.
2023. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Mikor írtam az előző hozzászólásomat (8-as), még nem volt kint, hogy igent mondott a pizzázásra. Így viszont elég hamar ki fog derülni, hogy csak barátkozna vagy van esélyed nála.
2023. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
#7 Akkor menjetek el, aztán majd kiderül.
2023. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!