Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak nagyon bejön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nagyon bejön az új kolléganőm de jóval fiatalabb nálam, lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom jött egy új kolléganő. Most végzett az egyetemen 22 éves, én 41 éves vagyok de annyira kis kedves fiatal energikus, nagyon vonzó állandóan rá gondolok. Sokszor úgy érzem hogy többet akar ő is nálam mert sokszor rám néz és rám mosolyog. Szerintem ő akar valamit tőlem érdemes randira hívnom mit csináljak?
2023. szept. 18. 19:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nincs barátja, azt egy másik kolléganő megkérdezte és kiderült..


Amúgy én nagyon örülnék mert nagyon régóta nincs senkim vagyis nem vagyok egy helyes férfi, ő meg hát 10/10es több kollégám szerint is

2023. szept. 18. 20:00
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy pofára esés legyen és azt higgye, hogy ez egy céges program.
2023. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%

- ALAP, hogy munkahelyen NEM ismerkedünk!

- ALAP, hogy a Gyakori a 25 feletti pasik már öregek, 30 felett meg pelenkás hullajelöltek az elfekvőben.

2023. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Ebből pofára esés lesz
2023. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Fuh, hát ha a többi faszika szerint is, akkor wow.
2023. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos hogy csak haverkodni akar, de azért sok sikert.
2023. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%

Sanszos? Szinte biztos. A kérdezőnek már most lángol a szíve, a csaj meg csak kedves akar lenni, hiszen első munkahelye (még nem tudja mi vár rá).


Egy esetet azért illik számításba venni. Ha a felettese vagy, akkor csak ki akar használni. Ha nem, akkor ahogy írták, pofára esés lesz.

2023. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
41 évesen 22 évest akarsz… van baj öregem, aztán majd ha nemleges választ kapsz még ő lesz a k#r^a
2023. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
95%
Már megint kezded? Hányszor akarod még kiírni?
2023. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
10%
Már miért ne lenne esélyed? A férfi az olyan mint a jó bor, idővel csak egyre nemesebb és értékesebb lesz. Függetlenül attól, hogy eleve milyen pasi vagy. Nézd meg George Clooney-t vagy Harrison Ford-ot, eleve jó pasik, de a 40-es éveikre még jobbak lettek mint fiatalon voltak! De ha nem vagy egy szépség akkor is működik. Ott van pl. Robert de Niro, aki nem egy kimondottan helyes pasi, de a 40-es évei fölött jóval karakteresebb lett, ezáltal jobb pasi lett.
2023. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!