Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat mond? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond? A kolléganőm nagyon bejön nekem, de azt mondja, hogy túl idős vagyok hozzá. Ö 21, én 39 vagyok. Szerintetek ez sok lehet, vagy valójában más van a dologban?

Figyelt kérdés
Igazából kövér vagyok,de azt mondja,hogy nem azért nem akar velem össze jönni.Nem értem,mert pl.már küldött meztelen képet is nekem a cicijéről.Kész lennék mindent feldobni érte,a mostani kapcsolatomat is,ami már 19éve tart és ezt el is mondtam neki. Szerintetek mi lehet a gond,hogy mégsem ad zöld utat? Fogadjam el és maragyunk csak barátok?

2019. nov. 25. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy mikor ő negyven lesz akkorra te már 60.
2019. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Majdnem 2x annyi idős vagy.

Vicces vagy. Mit akarsz tőle? Ráadásul kapcsolatod is van. Vén vagy hozzá.

Ja, és egy férfi r!banc.

2019. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak zsíros vagy, hanem önző is. Ami a legnagyobb baj.
2019. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

egészségedre

Rájött a csaj, hogy ugródeszka voltál és menekülne. Szerintem hagyd, mert ha nem akarja úgyse tudsz mit tenni. A mostani párod pedig add oda balázskának, ő értékelné is.

2019. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert, agyhalott vagy.
2019. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az ég világon senkinek nem lesz vonzó ez a kombó így együtt. Egy dolog a kor, áthidalható (bár 20 évvel azért már nehezen). Egy másik dolog a túlsúly, ez is olyasmi amit valaki biztos tud tolerálni vagy vonzódni hozzá. Meg egy harmadik dolog a 20 éve tartó kapcsolat amiben még csak annyira sem tiszteled a párodat akivel leéltél 20 évet, hogy ne a háta mögött verd a nyálad 20 évesekre. Na ezt már szerintem az ég világon senki nem fogja vonzónak találni, sőt. Kifejezetten undorító bármilyen normális nőnek. Ez a három pedig így együtt... Jézus.
2019. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan egyetértek az előttem szólóval, csak ő finomabban fogalmazott, mint ahogy én akartam.
2019. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Megbocsáss, de szimplán játszik veled, flörtöl. Teszi ezt úgy, hogy tudja hogy kapcsolatban vagy és figyeli a reakciódat. Ő irányít, ezt élvezi, te meg ki vagy éhezve a friss húsra ezért hagyod.

41F

2019. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6 minden szavával egyet értek. Gyilkos kombó :) ennek a lánynak vmiert a tiltott gyümölcs vonzó volt addig ameddig csak csorgattad a nyálad rá. De onnantól kezdve, hogy ezt nyíltan menjen köszöni szépen nem.
2019. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
23 vagyok, de még így is 30 a plafon. Apám van egy igazi neg meg egy nevelő. Egy harmadik nem kell.
2019. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!